Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatnes apkopo informāciju par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.Turpinot lietot šo vietni, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Zvanu
centrs
807 00000
Internets  

100 MB


Sūti 100MB uz 1688

Tikai 0,98 €/mēn.

Abonējot 100 MB internetu, tas būs spēkā arī katru nākamo mēnesi.

Ja esi jau abonējis 100 MB internetu, izvēlies abonēt lielāku interneta apjomu, vai Neierobežotu internetu. Lai uzzinātu, cik MB esi iztērējis, kādas ir pašreizējās izmaksas par internetu un kādu interneta apjomu esi abonējis, sūti ITP? uz 1688.

 

Kā abonēt 100 MB?

Abonēt 100 MB interneta ir pavisam vienkārši – no sava telefona numura ir jānosūta īsziņa ar tekstu 100MB uz numuru 1688.

  • Pēc minētās īsziņas nosūtīšanas, Tu lietošanai saņemsi papildus 100 MB uz veselu mēnesi.
  • 100 MB interneta abonēšanas cena ir tikai 0,98 €/mēn.
  • Abonējot 100 MB, tas būs spēkā arī nākamajos mēnešos par nemainīgu mēneša maksu – 0,98 €/mēn.
  • Abonējot 100 MB internetu, varēsi to izmantot gan Latvijā, gan citās EEZ valstīs.
Cita informācija

Amigo interneta pakalpojumi piedāvā plašas izmantošanas iespējas, tomēr, lai visiem klientiem nodrošinātu iespēju baudīt pakalpojumus, tie nav paredzēti tālākai pakalpojumu sniegšanai trešajām personām vai datu plūsmas novirzei, vai pārdalei vienai vai vairākām iekārtām. Ja Amigo pakalpojumi tiek izmantoti tam neparedzētā veidā, sistēmas automātiski var ierobežot vai pat pārtraukt pakalpojuma sniegšanu. Lūdzam iepazīties ar Amigo pakalpojumu godīgas lietošanas principiem.

Amigo priekšapmaksas un pēcapmaksas kartes lietotājiem, kuriem mēneša ietvaros tiek iztērēts pakalpojumā iekļautais MB apjoms un nebūs pieslēgts papildu interneta apjoms – internets tiks atslēgts.

Informācija par atteikuma tiesībām pieejama šeit.

Interneta piedāvātās iespējas vari baudīt atbilstoši izvēlētajai tehnoloģijai un atrašanās vietai. Šeit Tu atradīsi atbildes par elektronisko sakaru pakalpojumu kvalitāti.

EEZ valstīs godīgas lietošanas apjomu atbilstoši Eiropas Savienības Viesabonēšanas regulai nosaka ES Godīgas lietošanas noteikumi (Fair Usage Policy). Šis apjoms periodiski mainās. Lūdzam sekot līdzi informācijai Amigo mājaslapā.

Ja lieto vecāku telefona modeli un tas nav konfigurēts interneta lietošanai, nosūti pieprasījuma īsziņu PG uz numuru 1688. Atbildes īsziņā saņemsi konfigurācijas parametrus, kas jāsaglabā telefona atmiņā. Ja Tavs telefons nenodrošina parametru saņemšanu ar īsziņas palīdzību, parametru konfigurācija būs jāveic patstāvīgi.

Ja plāno lietot internetu arī ārpus Latvijas robežām, lūdzam savlaicīgi iepazīties ar interneta tarifiem ārvalstīs.

Kā atslēgt?

Atslēgt 100 MB internetu ir pavisam vienkārši un to var izdarīt jebkurā brīdī. Tomēr, lūdzu, atceries, ka mainīt vai atslēgt izvēlēto interneta veidu vari vienu reizi mēnesī.

Ja vēlies mainīt interneta apjomu uz kādu citu, tad vienkārši sūti īsziņu ar izvēlēto interneta apjomu uz 1688. Informācija par citiem pieejamajiem interneta veidiem pieejama šeit

Ja vēlies atslēgt 100 MB internetu, tad sūti īsziņu 100MB- uz 1688.Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!