Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatnes apkopo informāciju par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.Turpinot lietot šo vietni, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Zvanu
centrs
807 00000
Internets  

1 GB

 

Sūti 1GB uz 1688

Tikai 5,88 €/mēn.

Abonējot 1 GB interneta, tas būs spēkā arī katru nākamo mēnesi.

Ja esi jau abonējis 1 GB internetu, izvēlies abonēt lielāku interneta apjomu, vai Neierobežotu internetu. Lai uzzinātu, cik MB esi iztērējis, kādas ir pašreizējās izmaksas par internetu un kādu interneta apjomu esi abonējis, sūti ITP? uz 1688.

 

 

Kā abonēt 1 GB?

Abonēt 1 GB internetu ir pavisam vienkārši – sūti īsziņu ar tekstu 1GB uz numuru 1688.

  • Pēc apstiprinājuma īsziņas saņemšanas, Tavā rīcībā būs papildus 1 GB uz mēnesi.
  • 1 GB interneta abonēšanas cena ir tikai 5,88 €/mēn.
  • Abonējot 1 GB, tas būs spēkā arī katru nākamo mēnesi par nemainīgu maksu – 5,88 €/mēn. Iepriekšējā mēnesī neizmantotais apjoms netiek pārcelts uz nākamo mēnesi.
  • Abonējot 1 GB internetu, varēsi to izmantot gan Latvijā, gan citās EEZ valstīs.
Cita informācija

EEZ valstīs godīgas lietošanas apjomu atbilstoši Eiropas Savienības Viesabonēšanas regulai nosaka ES Godīgas lietošanas noteikumi (Fair Usage Policy). Šis apjoms periodiski mainās. Lūdzam sekot līdzi informācijai Amigo mājaslapā.

Amigo interneta pakalpojumi piedāvā plašas izmantošanas iespējas, tomēr, lai visiem klientiem nodrošinātu iespēju baudīt pakalpojumus, tie nav paredzēti tālākai pakalpojumu sniegšanai trešajām personām vai datu plūsmas novirzei, vai pārdalei vienai vai vairākām iekārtām. Ja Amigo pakalpojumi tiek izmantoti tam neparedzētā veidā, sistēmas automātiski var ierobežot vai pat pārtraukt pakalpojuma sniegšanu. Lūdzam iepazīties ar Amigo pakalpojumu godīgas lietošanas principiem.

Informācija par atteikuma tiesībām pieejama šeit

Amigo pēcapmaksas lietotājiem, kuriem mēneša ietvaros tiek iztērēts pakalpojumā iekļautais MB apjoms un nebūs pieslēgts papildu interneta apjoms – internets tiks atslēgts.

Interneta piedāvātās iespējas vari baudīt atbilstoši izvēlētajai tehnoloģijai un atrašanās vietai. Šeit Tu atradīsi atbildes par elektronisko sakaru pakalpojumu kvalitāti.

Ja lieto vecāku telefona modeli un tas nav konfigurēts interneta lietošanai, nosūti pieprasījuma īsziņu PG uz numuru 1688. Atbildes īsziņā saņemsi konfigurācijas parametrus, kas jāsaglabā telefona atmiņā. Ja Tavs telefons nenodrošina parametru saņemšanu ar īsziņas palīdzību, parametru konfigurācija būs jāveic patstāvīgi.

Ja plāno lietot internetu arī ārpus Latvijas robežām, lūdzam savlaicīgi iepazīties ar interneta tarifiem ārvalstīs.

Kā atslēgt?

Atslēgt 1 GB internetu var jebkurā brīdī. Tomēr, lūdzu, atceries, ka mainīt vai atslēgt izvēlēto interneta veidu vari vienu reizi mēnesī.

Ja vēlies mainīt interneta apjomu uz kādu citu, tad vienkārši sūti īsziņu ar izvēlēto interneta apjomu uz 1688. Informācija par citiem pieejamajiem interneta veidiem pieejama šeit.

Ja vēlies atslēgt 1 GB internetu, tad sūti īsziņu 1GB- uz 1688.


Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!