Zvanu
centrs
807 00000
 
Internets  

Internets ārzemēs

Dodoties uz ārzemēm, nemaini savus interneta lietošanas paradumus.

Internetu ārzemēs Tu vari lietot 168 valstu 362 operatoru sakaru tīklos!


Ja esi Amigo priekšapmaksas kartes PAMATTARIFA lietotājs, lieto piedāvājumā iekļauto internetu noteiktā apjomā visās EEZ valstīs* bez papildu maksas!
Kad iekļautais apjoms ir iztērēts, lieto INTERNETS CEĻOJUMĀ!


EEZ valstīs:

 • Izmanto internetu EEZ valstīs bez maksas ar tarifu plānu vai INTERNETS TELEFONĀ pakalpojumu, kurā ir iekļauts internets lietošanai EEZ valstīs.
 • Tev pieejamie interneta apjomi ir norādīti Ārzemju tarifu kalkulatorā.
 • Kad būsi iztērējis pieejamo interneta apjomu, turpini lietot internetu par papildu maksu - izmanto lieliskās INTERNETS CEĻOJUMĀ iespējas ar kalendārā mēneša derīguma termiņu un izmaksu kontroli.

Valstu grupā PASAULE:

 • Izmanto lieliskās INTERNETS CEĻOJUMĀ iespējas: izdevīga maksa, 14 dienu derīguma termiņš, izmaksu kontrole.

Citās valstīs:

 • Valstīs, kurās nav pieejams INTERNETS CEĻOJUMĀ, izmanto internetu ar maksu par MB.

Papildu informācija


Internets ceļojumā Internets ceļojumā+
Kam piemērots
Ja vēlies kontrolēt izmaksas un liels interneta apjoms nav nepieciešams
Ja izmanto lielus datu apjomus un nevēlies sevi apgrūtināt ar papildu apjoma iegādi
Kā pieslēgt
Spēkā jau šobrīd
Sūti IC+ uz numuru 1688
Pieejams
 • EEZ valstīs
 • Pasaule 1
 • Pasaule 2
 • Pasaule 3
Maksa


 • EEZ valstīs:  600 MB mēnesī par 4,22 €
 • Pasaule 1 – 1 GB 14 dienām par 12,99 €
 • Pasaule 2 – 500 MB 14 dienām par 12,99 €
 • Pasaule 3 – 100 MB 14 dienām par 12,99 €

Svarīgi! Valstu grupās PASAULE 14 dienu termiņš stājas spēkā iegādes brīdī.
Papildu
interneta apjoma iegāde

  
Iegādājies interneta pārlūkā pēc paredzētā apjoma izmantošanas vai sūti īsziņu uz kodu 1688:
ICE – EEZ valstīs;
PAS1 - 1GB valstu grupā Pasaule 1
PAS2 - 500 MB valstu grupā Pasaule 2
PAS3 - 100 MB valstu grupā Pasaule 3
Katrs nākamais interneta apjoms pieejams automātiski
Kontroles iespējas
Bezmaksas apjomi - kad paredzētais interneta apjoms tuvosies beigām, saņemsi informatīvu īsziņu.
INTERNETS CEĻOJUMĀ - kad iegādātais 14 dienu (valstu grupās PASAULE) vai mēneša (EEZ valstīs) iegādātais apjoms beigsies, saņemsi informatīvu īsziņu.
MĒNEŠA izmaksu kontrole – vari būt drošs, ka Tavas kopējās izmaksas par interneta lietošanu būs tieši tik lielas, cik Tu pats būsi izvēlējies
Interneta samaksas veida maiņa
Īsziņa jāsūta uz kodu 1688
Lai pieslēgtu Internets ceļojumā+, sūti IC+
Lai pieslēgtu Internets ceļojumā, sūti IC
Ja nevēlies izmantot priekšrocības, ko piedāvā INTERNETS CEĻOJUMĀ, Tev ir atkal iespēja izvēlēties maksu par MB – lai pieslēgtu, sūti IC-
Kurš interneta veids man ir pieslēgts
Sūti ICI uz kodu 1688

    
Noderīgi par INTERNETS CEĻOJUMĀ!
 • Kad INTERNETS CEĻOJUMĀ iegādātais apjoms būs iztērēts, interneta pārlūkā atvērsies jauna lapa un tiks piedāvātas vairākas iespējas. Tu varēsi iegādāties papildu interneta apjomu vai pieslēgt INTERNETS CEĻOJUMĀ+ un turpmāk sevi neapgrūtināt ar papildu apjomu iegādi.
 • Ņem vērā, ka 14 dienu apjoma termiņš valstu grupās PASAULE stājas spēkā iegādes brīdī! Savukārt mēneša apjoms paredzēts lietošanai līdz kalendārā mēneša beigām plkst. 23.59 pēc Latvijas laika.
 • INTERNETS CEĻOJUMĀ maksā iekļautais un neiztērētais interneta apjoms nav derīgs pēc lietošanas termiņa beigām, kā arī citā valstu grupā.
 • Izvēlies interneta apmaksas veidu vienreiz, un tas būs spēkā vienmēr INTERNETS CEĻOJUMĀ valstu grupās. Pārējās valstīs būs spēkā MB apmaksas veids.
 • Interneta tarifi ārzemēs ir augstāki nekā Latvijā, īpaši, ja esi izvēlējies maksu par MB. Pirms dodies uz ārzemēm, lūdzu, iepazīsties ar tarifiem konkrētajā valstī un tīklā – izmanto izvēlni lapas augšpusē!
  

Maksa par MB

Šis ir standarta interneta apmaksas veids ar maksu par megabaitu (MB), kurš tiek izmantots interneta tarifikācijai:
 • valstīs, kurās nav pieejams Internets ceļojumā, neatkarīgi no Tevis izvēlētā interneta apmaksas veida;
 • valstu grupās, kurās ir pieejams apmaksas veids Internets ceļojumā, bet Tu to neesi izvēlējies.
Interneta tarifi ārzemēs ir ievērojami augstāki par interneta tarifiem Latvijā. Pirms interneta izmantošanas ārzemēs, lūdzu, iepazīsties ar tarifiem un tarifikācijas soļiem konkrētajā valstī un tīklā.
Izmaksu kontroles summa internetam ārzemēs

Lieto internetu ārzemēs droši, nemainot savus ieradumus. Saskaņā ar ES prasībām ir noteikta izmaksu kontroles summa € 60 mēnesī. Noteiktā izmaksu kontrole palīdzēs izvairīties no neplānoti lielām izmaksām par interneta izmantošanu.

Nosaki savu interneta izmaksu kontroles summu
Ja automātiski piemērotā izmaksu kontroles summa Tev nešķiet atbilstoša un vēlies to mainīt, nosaki savu izmaksu kontroles summu.
Par interneta ārzemju izmaksu kontroles summu Tu vari noteikt kādu no šādām vērtībām 35 €, 60 €, 70 €, 100 €, 140 €, 175 €, 210 €, 285 €, bet noteiktā summa nedrīkst pārsniegt Tavu maksimālo izmaksu kontroles summu internetam ārzemēs, kā arī nevar būt lielāka par Tavu kopējo kredītlimitu.
 • Lai noteiktu savu izmaksu kontroles summu, sūti īsziņu ar tekstu VGLsumma (kur summa ir Tevis izvēlētā izmaksu kontroles summa) uz kodu 1688. Piemēram, VGL35.
 • Lai noteiktu maksimālo izmaksu kontroles summu, sūti īsziņu ar tekstu VGL uz kodu 1688.
 • Lai pārbaudītu, kāda izmaksu kontroles summa internetam ārzemēs Tev ir noteikta, sūti īsziņu ar tekstu VGLI uz kodu 1688.

Kad būsi iztērējis 80% no noteiktās izmaksu kontroles summas, saņemsi brīdinājuma īsziņu, kas Tevi informēs par sasniegto summu. Tāpat saņemsi brīdinājuma īsziņu, kad būsi sasniedzis noteikto kredītlimitu.
Sasniedzot, noteiktu, viena mēneša izmaksu kontroles summu par internetu ārzemēs, Tu līdz mēneša beigām vairs nevarēsi piekļūt internetam ārzemēs, taču pārējie pakalpojumi Tev būs pieejami.

Ja vēlies uzreiz atjaunot piekļuvi internetam ārzemēs, palielini savu ikmēneša izmaksu kontroles summu sev izdevīgā veidā, piemēram, nosūtot attiecīgu īsziņu uz numuru 1688. Ja vēlies turpināt izmantot esošo izmaksu kontroles summu, papildus nekas nav jādara – piekļuve internetam tiks atjaunota nākamā mēneša sākumā.

Īsziņu saņemšanu vari atslēgt, sūtot īsziņu uz kodu 1688:

 • lai atslēgtu informatīvo īsziņu saņemšanu, sūti: VGI-
 • lai pieslēgtu informatīvo īsziņu saņemšanu, sūti: VGI+

Atslēdzot informatīvo īsziņu saņemšanu par dienas maksām, Tev nebūs pieejamas arī kontroles informatīvās īsziņas par interneta ārzemēs mēneša izmaksām.


* Citās EEZ valstīs ārpus Latvijas godīgas lietošanas apjomu atbilstoši Eiropas Savienības Viesabonēšanas regulai nosaka ES Godīgas lietošanas noteikumi (Fair Usage Policy). Šis apjoms periodiski mainās. Lūdzam sekot līdzi informācijai Amigo mājaslapā vai skatīties tarifu kalkulatorā, izvēloties savu tarifu plānu vai Interneta pieslēgumu.Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!