Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatnes apkopo informāciju par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.Turpinot lietot šo vietni, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Zvanu
centrs
807 00000
 
 

Internets


Uzturi vēl ciešāku kontaktu ar saviem tuvākajiem. Esi vienmēr sasniedzams, uzzini par jaunāko, pavadi laiku sociālajos tīklos vai izmanto vēl daudzas citas interneta sniegtās iespējas, lai kur tu atrastos.

Brīdī, kad Tavā tarifu plānā iekļautie MB būs iztērēti, internets Tev tiks atslēgts un interneta pārlūkā atvērsies jauna lapa, kurā Tev tiks piedāvāta iespēja pieslēgt papildu datu apjomu un turpmāk ik mēnesi uzreiz saņemt izvēlēto MB apjomu.

Pēcapmaksas lietotājiem:

Laba ziņa!
Ja Tev ir pieslēgts tarifu plāns SARUNAS, INTERNETS un SARUNAS, JUNIORIEM un SENIORIEM, tad sākot ar 01.04.2017. pakalpojumā Internets telefonā pieslēgto interneta apjomu, vari izmantot arī atrodoties EEZ valstīs.
  • Abonē papildu interneta apjomu, izvēloties nepieciešamo interneta apjomu - 100 MB, 200 MB, 300 MB un tā līdz 500 MB. Par katriem 100MB maksā 0,98 €/mēnesī. Savukārt pēc 500 MB apjoma izmantošanas, izvēlies 1 GB, 1,5 GB un tā līdz pat Neierobežotam interneta apjomam.  
  • Ja internetu lieto bieži, Tev ir iespēja abonēt pakalpojumu Neierobežots internets par 11,99 € mēnesī un lietot to, cik vien vēlies, neraizējoties par iztērēto datu apjomu.
Ņem vērā, ka abonētais interneta apjoma veids būs spēkā arī katru nākamo mēnesi.
Iepriekšējā mēnesī neizmantotais apjoms netiek pārcelts uz nākamo mēnesi.

Tarifu plānam INTERNETS un SARUNAS EEZ valstīs pieejamais interneta apjoms ir 4,19 GB.

    
Īsziņu komandas pēcapmaksas pieslēguma lietotājiem:  
Darbība, ko vēlies veikt Īsziņas komanda
Abonēt noteiktu interneta apjomu 300MB uz 1688
(300 MB vietā raksti sev vēlamo interneta apjomu no piedāvājuma klāsta)
Atslēgt izvēlētā interneta apjoma abonēšanu 300MB- uz 1688
(300 MB vietā raksti savu pēdējo abonēto interneta apjomu)
Pieslēgt pakalpojumu Neierobežots internets ITN uz 1688
Atslēgt pakalpojumu Neierobežots internets ITN- uz 1688
Samazināt abonēto interneta apjomu Sūti jaunu īsziņu uz 1688, norādot tajā sev vēlamo jauno interneta apjomu no piedāvājuma klāsta, ko vēlies abonēt.

Svarīgi zināt!

Ja plāno lietot internetu ārpus EEZ valstīm, lūdzam savlaicīgi iepazīties ar interneta tarifiem citās valstīs.

Ja pārdomā un vēlies atslēgt vai mainīt abonēto interneta apjomu uz mazāku, to vari izdarīt vienu reizi kalendārā mēneša laikā ar īsziņas palīdzību.

Palielināt interneta apjomu vari neierobežotu skaitu reižu mēnesī.

EEZ valstīs godīgas lietošanas apjomu atbilstoši Eiropas Savienības Viesabonēšanas regulai nosaka ES Godīgas lietošanas noteikumi (Fair Usage Policy). Šis apjoms periodiski mainās. Lūdzam sekot līdzi informācijai Amigo mājaslapā.

  

Priekšapmaksas kartes lietotājiem:

  • Ja zini, ka konkrētajā dienā internetu lietosi daudz, pieslēdz Neierobežotu internetu telefonā dienai par 0,50 € un lieto bez apjoma ierobežojuma Latvijā, t.sk. 108 MB citās EEZ valstīs līdz nākamās dienas pusnaktij.
    Pieslēdzot Neierobežotu internetu telefonā dienai, iepriekš pieslēgtais interneta apjoms netērējas. Kad beigs darboties Neierobežots internets telefonā dienai, varēsi turpināt lietot iepriekš pieslēgto interneta veidu.
  • Abonē 100 MB vai 500 MB apjomu. Ņem vērā, ka abonētais interneta veids būs spēkā arī katru nākamo mēnesi. Ja kontā būs pietiekams avanss, ik pēc 30 dienām abonētais interneta apjoms tiks pieslēgts automātiski.
  • Pieslēdz pakalpojumu Neierobežots internets uz 30 dienām un lieto internetu telefonā bez ierobežojumiem Latvijā, t.sk. 2,51 GB citās EEZ valstī.
    Lai turpinātu lietot pakalpojumu arī pēc 30 dienām, īsziņas komandu nosūti atkārtoti.
Īsziņu komandas priekšapmaksas kartes lietotājiem:
Darbība, ko vēlies veikt Īsziņas komanda Maksa
Pieslēgt Neierobežots internets telefonā dienai
ITD uz 1688
0,50 €/diena
Pieslēgt  Neierobežots internets
ITN uz 1688
11,99 €/30 dienas
Atslēgt Neierobežots internets
ITN- uz 1688
Abonēt 500 MB 500MBA uz 1688 3,00 €/30 dienas
Atslēgt 500 MB abonēšanu 500MBA- uz 1688
Abonēt 100 MB
100MBA uz 1688
0,98 €/30 dienas
Atslēgt 100 MB  abonēšanu 100MBA- uz 1688
Priekšapmaksas kartes lietotāji var pieslēgt un atslēgt pakalpojumu neierobežotu reižu skaitu!

  

Ielāgo!

Lai uzzinātu, cik MB esi iztērējis, kādas ir pašreizējās izmaksas par internetu un kādu interneta apjomu esi abonējis, sūti ITP? uz 1688.

Priekšapmaksas kartes lietotājiem interneta apjoms tiek piešķirts uz 30 dienām. Pēcapmaksas pieslēguma lietotājiem uz vienu kalendāro mēnesi.

Priekšapmaksas kartes lietotājiem bezmaksas iekļautais interneta apjoms tiek piešķirts uz kalendāro mēnesi.

Amigo priekšapmaksas un pēcapmaksas kartes lietotājiem, kuriem mēneša ietvaros tiek iztērēts pakalpojumā iekļautais MB apjoms un nebūs pieslēgts papildu interneta apjoms – internets tiks atslēgts.

Ja pakalpojuma darbības laikā Tavai Amigo priekšapmaksas kartei beidzas avansa derīguma termiņš, interneta apjomu varēsi izmantot līdz pakalpojuma termiņa beigām.

Amigo interneta pakalpojumi piedāvā plašas izmantošanas iespējas, tomēr, lai visiem klientiem nodrošinātu iespēju baudīt pakalpojumus, tie nav paredzēti tālākai pakalpojumu sniegšanai trešajām personām vai datu plūsmas novirzei, vai pārdalei vienai vai vairākām iekārtām. Ja Amigo pakalpojumi tiek izmantoti tam neparedzētā veidā, sistēmas automātiski var ierobežot vai pat pārtraukt pakalpojuma sniegšanu. Lūdzam iepazīties ar Amigo pakalpojumu godīgas lietošanas principiem.

Interneta piedāvātās iespējas vari baudīt atbilstoši izvēlētajai tehnoloģijai un atrašanās vietai. Šeit Tu atradīsi atbildes par elektronisko sakaru pakalpojumu kvalitāti.

Ja lieto vecāku telefona modeli un tas nav konfigurēts interneta lietošanai, nosūti pieprasījuma īsziņu PG uz numuru 1688. Atbildes īsziņā saņemsi konfigurācijas parametrus, kas jāsaglabā telefona atmiņā. Ja Tavs telefons nenodrošina parametru saņemšanu ar īsziņas palīdzību, parametru konfigurācija būs jāveic patstāvīgi.

Ja plāno lietot internetu arī ārpus Latvijas robežām, lūdzam savlaicīgi iepazīties ar interneta tarifiem ārvalstīs.


  
Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.


Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!