Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatnes apkopo informāciju par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.Turpinot lietot šo vietni, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Zvanu
centrs
807 00000
 
Pakalpojumi  

Internets ārzemēs

Dodoties uz ārzemēm, nemaini savus interneta lietošanas paradumus.

Internetu ārzemēs Tu vari lietot 168 valstu 362 operatoru sakaru tīklos!


Jaunums! 

No 01.01.2018. INTERNETS CEĻOJUMĀ lietotājiem palielināts papildu interneta apjoms EEZ valstīs ārpus Latvijas – 600 MB mēnesī par 4,22 €! Lūdzu, ievēro, ka papildu interneta apjoms 100 MB par 0,93 € no 01.01.2018. vairs nav pieejams.
 
No 01.02.2018. INTERNETS CEĻOJUMĀ iziet PASAULĒ! Iepazīsties ar jaunumiem ŠEIT.

Ja esi Amigo priekšapmaksas kartes PAMATTARIFA lietotājs, lieto piedāvājumā iekļauto internetu noteiktā apjomā visās EEZ valstīs* bez papildu maksas!
Kad iekļautais apjoms ir iztērēts, lieto INTERNETS CEĻOJUMĀ!

Izmanto INTERNETS CEĻOJUMĀ iespējas:
 • izmanto INTERNETS CEĻOJUMĀ, ja vēlies lietot papildu interneta apjomus EEZ valstīs pēc savā INTERNETS TELEFONĀ iekļauto bezmaksas apjomu izlietošanas, vai, ja Tev vēl nav pieslēgts INTERNETS TELEFONĀ;
 • izmanto piedāvājumu jebkurā EEZ valstī;
 • izmanto to līdz esošā mēneša beigām.

EEZ valstīs:

 • Izmanto internetu EEZ valstīs bez maksas ar tarifu plānu vai INTERNETS TELEFONĀ pakalpojumu, kurā ir iekļauts internets lietošanai EEZ valstīs.
 • Tev pieejamie interneta apjomi ir norādīti Ārzemju tarifu kalkulatorā.
 • Kad būsi iztērējis pieejamo interneta apjomu, turpini lietot internetu par papildu maksu - izmanto lieliskās INTERNETS CEĻOJUMĀ iespējas ar kalendārā mēneša derīguma termiņu un izmaksu kontroli.

Citās Eiropas valstīs:

 • Izmanto lieliskās INTERNETS CEĻOJUMĀ iespējas: izdevīga maksa, vienas dienas derīguma termiņš, izmaksu kontrole.

Citās valstīs:

 • Valstīs, kurās nav pieejams INTERNETS CEĻOJUMĀ, izmanto internetu ar maksu par MB.

Papildu informācija

Internets ceļojumā Internets ceļojumā+
Kam piemērots
Ja vēlies kontrolēt izmaksas un liels interneta apjoms nav nepieciešams
Ja izmanto lielus datu apjomus un nevēlies sevi apgrūtināt ar papildu apjoma iegādi
Kā pieslēgt
Spēkā jau šobrīd
Sūti IC+ uz numuru 1688
Pieejams
 • EEZ valstīs
 • Citās Eiropas valstīs
Maksa

EEZ valstīs: Internets ceļojumā 600 MB mēnesī par 4,22 €.
Citās EEZ valstīs 30 MB par 4,22 € dienā.

Internets ceļojumā dienas maksu piemēro tikai par to dienu, kad lieto internetu, sākot no 1 MB. Ja patērē mazāk, tiek aprēķināta minimālā maksa par sesiju, tarifikācijas solis – 32 KB.
EEZ valstīs izvēloties maksu par MB, 1MB maksā tikai  0.0605 €/MB.
Papildu
interneta apjoma iegāde

  
Iegādājies interneta pārlūkā pēc paredzētā apjoma izmantošanas vai sūti īsziņu uz kodu 1688:
- ICE – EEZ valstīs;
- ICA3 – Citās Eiropas valstīs.
Katrs nākamais interneta apjoms pieejams automātiski
Kontroles iespējas
Bezmaksas apjomi - kad paredzētais interneta apjoms tuvosies beigām, saņemsi informatīvu īsziņu.
INTERNETS CEĻOJUMĀ - kad iegādātais dienas vai mēneša iegādātais apjoms tuvosies beigām, saņemsi informatīvu īsziņu.
MĒNEŠA izmaksu kontrole – vari būt drošs, ka Tavas kopējās izmaksas par interneta lietošanu būs tieši tik lielas, cik Tu pats būsi izvēlējies
Interneta samaksas veida maiņa
Īsziņa jāsūta uz kodu 1688
Lai pieslēgtu Internets ceļojumā+, sūti IC+
Lai pieslēgtu Internets ceļojumā, sūti IC
Ja nevēlies izmantot priekšrocības, ko piedāvā INTERNETS CEĻOJUMĀ, Tev ir atkal iespēja izvēlēties maksu par MB – lai pieslēgtu, sūti IC-
Kurš interneta veids man ir pieslēgts
Sūti ICI uz kodu 1688

    
Noderīgi par INTERNETS CEĻOJUMĀ!
 • Kad INTERNETS CEĻOJUMĀ iegādātais apjoms būs iztērēts, interneta pārlūkā atvērsies jauna lapa un tiks piedāvātas vairākas iespējas. Tu varēsi iegādāties papildu interneta apjomu vai pieslēgt INTERNETS CEĻOJUMĀ+ un turpmāk sevi neapgrūtināt ar papildu apjomu iegādi. 
 • Maksu aprēķina tikai par to dienu, kad tiek lietots internets, patēriņa uzskaite notiek pēc Latvijas laika no 00:00 līdz 23:59.
 • Dienas maksā iekļautais neizmantotais datu apjoms uz nākošo dienu netiek pārcelts un nav izmantojams citā reģionā.
 • Dienas maksā iekļauto datu apjomu var izmantot visos reģiona tīklos, kuros ir pieejams internets.
 • Izmantojot internetu reģionos, kuros ir spēkā atšķirīgas dienas maksas, katrā reģionā apmaksa jāveic atsevišķi.
 • Izvēlies interneta apmaksas veidu vienreiz, un tas būs spēkā vienmēr INTERNETS CEĻOJUMĀ reģionos. Pārējos reģionos būs spēkā MB apmaksas veids.
 • Interneta tarifi ārzemēs ir augstāki nekā Latvijā, īpaši, ja esi izvēlējies maksu par MB. Pirms dodies uz ārzemēm, lūdzu, iepazīsties ar tarifiem konkrētajā valstī un tīklā – izmanto izvēlni lapas augšpusē!
  

Maksa par MB

Šis ir standarta interneta apmaksas veids ar maksu par megabaitu (MB), kurš tiek izmantots interneta tarifikācijai:
 • ārpus reģioniem, kuros ir pieejams dienas apmaksas veids, neatkarīgi no Tevis izvēlētā interneta apmaksas veida;
 • reģionos, kuros ir pieejams dienas apmaksas veids, bet Tu to neesi izvēlējies.
Interneta tarifi ārzemēs ir ievērojami augstāki par interneta tarifiem Latvijā. Pirms interneta izmantošanas ārzemēs, lūdzu, iepazīsties ar tarifiem un tarifikācijas soļiem konkrētajā valstī un tīklā.

Ja lieto pakalpojumu "Internets ceļojumā" ar noteiktu dienas maksu, bet turpmāk vēlies izmantot internetu, maksājot par patērētajiem MB, sūti IC- uz  1688.

 

Informatīvās īsziņas par dienas maksu un mēneša izmaksu kontroli

Tev ir pieejama dienas izmaksu kontrole par interneta lietošanu.
Kad Tavs datu patēriņš tuvosies pamata vai papildu dienas maksā iekļautajam apjomam, Tu saņemsi informatīvu īsziņu par tā tuvošanos.
Īsziņu saņemšanu vari atslēgt, sūtot īsziņu uz kodu 1688:
 • lai atslēgtu informatīvo īsziņu saņemšanu, sūti: VGI-
 • lai pieslēgtu informatīvo īsziņu saņemšanu, sūti: VGI+
Atslēdzot informatīvo īsziņu saņemšanu par dienas maksām, Tev nebūs pieejamas arī kontroles informatīvās īsziņas par interneta ārzemēs mēneša izmaksām.


Izmaksu kontroles summa internetam ārzemēs

Lieto internetu ārzemēs droši, nemainot savus ieradumus. Saskaņā ar ES prasībām ir noteikta izmaksu kontroles summa € 60 mēnesī. Noteiktā izmaksu kontrole palīdzēs izvairīties no neplānoti lielām izmaksām par interneta izmantošanu.

Nosaki savu interneta izmaksu kontroles summu
Ja automātiski piemērotā izmaksu kontroles summa Tev nešķiet atbilstoša un vēlies to mainīt, nosaki savu izmaksu kontroles summu.
Par interneta ārzemju izmaksu kontroles summu Tu vari noteikt kādu no šādām vērtībām 35 €, 60 €, 70 €, 100 €, 140 €, 175 €, 210 €, 285 €, bet noteiktā summa nedrīkst pārsniegt Tavu maksimālo izmaksu kontroles summu internetam ārzemēs, kā arī nevar būt lielāka par Tavu kopējo kredītlimitu.
 • Lai noteiktu savu izmaksu kontroles summu, sūti īsziņu ar tekstu VGLsumma (kur summa ir Tevis izvēlētā izmaksu kontroles summa) uz kodu 1688. Piemēram, VGL35.
 • Lai noteiktu maksimālo izmaksu kontroles summu, sūti īsziņu ar tekstu VGL uz kodu 1688.

Kad būsi iztērējis 80% no noteiktās izmaksu kontroles summas, saņemsi brīdinājuma īsziņu, kas Tevi informēs par sasniegto summu. Tāpat saņemsi brīdinājuma īsziņu, kad būsi sasniedzis noteikto kredītlimitu.
Sasniedzot, noteiktu, viena mēneša izmaksu kontroles summu par internetu ārzemēs, Tu līdz mēneša beigām vairs nevarēsi piekļūt internetam ārzemēs, taču pārējie pakalpojumi Tev būs pieejami.

Ja vēlies uzreiz atjaunot piekļuvi internetam ārzemēs, palielini savu ikmēneša izmaksu kontroles summu sev izdevīgā veidā, piemēram, nosūtot attiecīgu īsziņu uz numuru 1688. Ja vēlies turpināt izmantot esošo izmaksu kontroles summu, papildus nekas nav jādara – piekļuve internetam tiks atjaunota nākamā mēneša sākumā.


Ievēro!
Lai pārbaudītu, kāda izmaksu kontroles summa internetam ārzemēs Tev ir noteikta, sūti īsziņu ar tekstu VGLI uz kodu 1688.    
     
* Citās EEZ valstīs ārpus Latvijas godīgas lietošanas apjomu atbilstoši Eiropas Savienības Viesabonēšanas regulai nosaka ES Godīgas lietošanas noteikumi (Fair Usage Policy). Šis apjoms periodiski mainās. Lūdzam sekot līdzi informācijai Amigo mājaslapā vai skatīties tarifu kalkulatorā, izvēloties savu tarifu plānu vai Interneta pieslēgumu.


Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!