Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatnes apkopo informāciju par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.Turpinot lietot šo vietni, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Zvanu
centrs
807 00000
 
Internets  

Internets pēcapmaksai


100 MB

Sūti 100MB uz 1688
 
0,98 
€/mēn.

1 GB

Sūti 1GB uz 1688 
5,88 
€/mēn.

Neierobežots internets

Sūti ITN uz 1688 
11,99 
€/mēn.
Abonē papildu interneta apjomu, izvēloties nepieciešamo interneta apjomu - 100 MB, 200 MB, 300 MB un tā līdz 500 MB. Par katriem 100MB maksā 0,98 €/mēnesī. Savukārt pēc 500 MB apjoma izmantošanas, izvēlies 1 GB, 1,5 GB un tā līdz pat Neierobežotam interneta apjomam.

Lai abonētu papildu interneta apjomu:
1. Izvēlies interneta apjomu.
2. Sūti īsziņu ar izvēlētā interneta apjomu uz 1688 (piemēram, 1GB uz 1688).


Īsziņu komandas pēcapmaksas lietotājiem:

Darbībaīsziņas 
Abonēt noteiktu interneta apjomu500MB uz 1688 (500MB vietā raksti sev vēlamo interneta apjomu no piedāvājuma klāsta)
Atslēgt izvēlētā interneta apjoma abonēšanu300MB- uz 1688 (300MB vietā raksti savu pēdējo abonēto interneta apjomu)
Abonēt pakalpojumu Neierobežots internetsSūti ITN uz 1688
Atslēgt pakalpojumu Neierobežots internetsSūti ITN- uz 1688
Samazināt abonēto interneta apjomuSūti jaunu īsziņu uz 1688, norādot tajā sev vēlamo jauno interneta apjomu no piedāvājuma klāsta, ko vēlies abonēt.
Lai uzzinātu, cik MB esi iztērējis, kādas ir pašreizējās izmaksas par internetu un kādu interneta apjomu esi abonējis, sūti ITP? uz 1688.

Noderīga informācija
Abonētais interneta apjoma veids būs spēkā arī katru nākamo mēnesi. Iepriekšējā mēnesī neizmantotais apjoms netiek pārcelts uz nākamo mēnesi.

Ja vēlies atslēgt vai mainīt abonēto interneta apjomu uz mazāku, to vari izdarīt vienu reizi kalendārā mēneša laikā ar īsziņas palīdzību.

Amigo pēcapmaksas lietotājiem, kuriem mēneša ietvaros tiek iztērēts pakalpojumā iekļautais MB apjoms un nebūs pieslēgts papildu interneta apjoms – internets tiks atslēgts.

EEZ valstīs godīgas lietošanas apjomu atbilstoši Eiropas Savienības Viesabonēšanas regulai nosaka ES Godīgas lietošanas noteikumi (Fair Usage Policy). Šis apjoms periodiski mainās. Lūdzam sekot līdzi informācijai Amigo mājaslapā.

Amigo interneta pakalpojumi piedāvā plašas izmantošanas iespējas, tomēr, lai visiem klientiem nodrošinātu iespēju baudīt pakalpojumus, tie nav paredzēti tālākai pakalpojumu sniegšanai trešajām personām. Ja Amigo pakalpojumi tiek izmantoti tam neparedzētā veidā, sistēmas automātiski var ierobežot vai pat pārtraukt pakalpojuma sniegšanu. Lūdzam iepazīties ar Amigo pakalpojumu godīgas lietošanas principiem.

Informācija par atteikuma tiesībām pieejama šeit.

Interneta piedāvātās iespējas vari baudīt atbilstoši izvēlētajai tehnoloģijai un atrašanās vietai. Šeit Tu atradīsi atbildes par elektronisko sakaru pakalpojumu kvalitāti.

Ja lieto vecāku telefona modeli un tas nav konfigurēts interneta lietošanai, nosūti pieprasījuma īsziņu PG uz numuru 1688. Atbildes īsziņā saņemsi konfigurācijas parametrus, kas jāsaglabā telefona atmiņā. Ja Tavs telefons nenodrošina parametru saņemšanu ar īsziņas palīdzību, parametru konfigurācija būs jāveic patstāvīgi.

Ja plāno lietot internetu arī ārpus Latvijas robežām, lūdzam savlaicīgi iepazīties ar interneta tarifiem ārvalstīs.

Pirms Amigo pakalpojumu lietošanas lūdzam iepazīties ar Amigo sniegto personas datu apstrādes informāciju. Amigo kā datu pārzinis šiem jautājumiem velta vislielāko vērību. Amigo sniegto pakalpojumu ietvaros personas datus apstrādājam tikai nepieciešamajā apjomā un laika periodā, kas izriet no pakalpojuma būtības un saistošo normatīvo aktu prasībām. Pakalpojuma INTERNETS TELEFONĀ ietvaros var tikt apstrādāti pamatdati, piemēram, vārds, uzvārds, pieslēguma numurs u.c., kā arī elektronisko sakaru metadati, tostarp  noslodzes dati – ar elektronisko sakaru pakalpojumu sniegšanu saistītā informācija. Apstrādājamo datu mērķis ir īstenot izvēlētā pakalpojuma izpildi, tostarp nodrošināt ar to saistīto kvalitāti, norēķinus un pieteikto jautājumu risināšanu, ja tādi rodas, kā arī saistošo normatīvo aktu izpildi. Datu apstrādes pamats ir pieprasītais Amigo pakalpojums un ar to saistīto normatīvo aktu īstenošana. Šāda apstrāde ir priekšnosacījums darījuma izpildei, un datu nesniegšana var daļēji vai pilnībā kavēt vai pārtraukt darījuma nodrošināšanu. Attiecībā uz saviem datiem Amigo klientam ir tiesības īstenot normatīvajos aktos noteiktās tiesības. Plašāka informācija par Amigo īstenoto personas datu aizsardzību un personu tiesībām datu apstrādes jomā pieejama Amigo privātuma politikā.

Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!