Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatnes apkopo informāciju par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.Turpinot lietot šo vietni, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Zvanu
centrs
807 00000
 
Kļūt par klientu  

Līgumi un noteikumi

Pakalpojumu līguma noteikumi
Aicinām iepazīties ar Amigo pakalpojumu līguma noteikumiem.
Nomaksas noteikumi
Šeit Tu vari iepazīties ar Nomaksas līguma noteikumiem.
E-veikala noteikumi
Šeit Tu vari iepazīties ar e-veikala noteikumiem.
Sīkāk par saziņu ar Amigo e-veikalu, lasi šeit.
Piegādes noteikumi
Ja esi iegādājies iekārtas Amigo e-veikalā, Tev tiks nodrošināta bezmaksas piegāde visā Latvijā.
Pirms piegādes ar Tevi sazināsimies, lai vienotos par ērtāko tikšanās laiku.

Iespējamie preču saņemšanas laiki
Rīga, rajonu centri* Rīgas rajons, rajonu centri** Pārējā Latvijas teritorija
8.00-14.00 12.00-17.00
11.00-20.00
14.00-18.00
18.00-22.00
*Cēsis, Daugavpils, Jēkabpils, Jelgava, Liepāja, Rēzekne, Saldus, Talsi, Valmiera, Ventspils
**Aizkraukle, Alūksne, Balvi, Bauska, Dobele, Gulbene, Krāslava, Kuldīga, Limbaži, Ludza, Madona, Ogre, Preiļi, Tukums, Valka

Ievēro!
 • Preces varam izsniegt tikai tai personai, kura tās ir pasūtījusi, tādēļ preču saņemšanas brīdī kurjers Tev lūgs uzrādīt personu apliecinošu dokumentu. Pretējā gadījumā pasūtījums netiks izsniegts.
 • Kopā ar preci tiks nosūtīti divi eksemplāri pavadzīme-rēķins, kas apliecina, ka esi saņēmis preces. Lūdzu, paraksti tos un vienu eksemplāru atdod kurjeram.
 • Preces netiks izsniegtas, ja atteiksies parakstīt preču pavadzīmi-rēķinu.
 • Preču piegāde var aizņemt līdz trim darba dienām no pasūtījuma apstiprinājuma brīža.
 • Preču piegāde tiek veikta līdz mājas durvīm.
 • Paturi prātā piegādes dienu un laiku. Ja kurjers Tevi nevarēs satikt, samaksātā piegādes maksa, ja tāda bijusi, netiks atmaksāta. 
 • Pasūtījuma veicējs ir atbildīgs par precīzu un pilnīgu datu uzrādīšanu. Par atkārtotu pasūtījuma piegādi vai piegādi uz citu adresi var tikt piestādīta piegādes maksa.
Apmaksas noteikumi

Amigo e-veikalā vari iegādāties iekārtas par pilnu maksu vai maksāt pa daļām, slēdzot Nomaksas līgumu.

Piedāvājam izmantot kādu no šiem samaksas veidiem:

 • Skaidrā naudā
  Norēķināties par pasūtījumu skaidrā naudā iespējams preču piegādes brīdī.
 • Ar kredītkarti / debetkarti
  Norēķināties par pasūtījumu ar kredītkarti vai debetkarti iespējams tikai Amigo e-veikalā.
 • Ar pārskaitījumu

Veicot pirkumu Amigo e-veikalā, pasūtījuma rēķins tiek iekļauts pasūtījuma apstiprinājuma e-pastā. Pēc rēķina samaksas nodrošināsim pasūtījuma piegādi. Pasūtījuma saņemšanas brīdī kurjers var lūgt uzrādīt maksājuma apliecinājuma dokumentu, Tavs pienākums ir to uzrādīt.

Mazlietotu iekārtu noteikumi
Aicinām iepazīties ar mazlietotu iekārtu noteikumiem.
Atteikuma tiesības
Amigo klientiem – fiziskām personām, kas iegādājas preces vai pakalpojumus nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko vai profesionālo darbību, normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos ir tiesības izmantot atteikuma tiesības, izņemot gadījumus, kad klients dod rīkojumu pieslēgt vai atslēgt kādu pakalpojumu atbilstoši Amigo pakalpojumu līguma noteikumiem. Šāds rīkojums pakalpojuma saņemšanai vienlaikus ir arī klienta piekrišana līguma izpildes uzsākšanai.
Šeit Tu vari izdrukāt un iepazīties ar atteikuma tiesību veidlapu.
Privātuma atruna
Amigo mājas lapas apmeklētāju personas datu aizsardzību SIA "ZetCOM" nodrošina atbilstoši Latvijā spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. SIA "ZetCOM" ir veicis visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu personas datu drošību un nepieļautu to nepamatotu nokļūšanu trešo personu rīcībā. Tomēr SIA "ZetCOM" nevar uzņemties atbildību par citām mājas lapām, uz kurām ir saites no Amigo mājas lapas, vai par citu personu pakalpojumiem, kam var piekļūt, izmantojot Amigo tīklu.

Informācija, kas par apmeklētājiem tiek iegūta, izmantojot Amigo mājas lapu, tiek apstrādāta atbilstoši to ieguves mērķim, piemēram, lai sniegtu apmeklētāja pieprasīto informāciju vai nodrošinātu pakalpojumu sniegšanu u.tml.

Lai varētu nodrošināt pakalpojumus un izvērtēt nepieciešamību uzlabot mājas lapas saturu un tā izvietojumu, arī par Amigo mājas lapas apmeklētājiem tiek apstrādāta informācija, kas ietverta mājas lapas piekļuves failos, piemēram, IP adrese, interneta servisa nodrošinātājs, apmeklējuma laiks, aplūkotās sadaļas. 

Arī Amigo mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas nodrošina mājas lapas plašākas izmantošanas iespējas. Atbilstoši izmantoto tehnoloģiju piedāvātajām iespējām var atteikties no sīkdatņu izmantošanas, tomēr tas nav ieteicams, jo šādā gadījumā tiks samazinātas Amigo mājas lapas izmantošanas iespējas.

Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!