Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatnes apkopo informāciju par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.Turpinot lietot šo vietni, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Zvanu
centrs
807 00000
 
Internets  

Neierobežots internets


 Sūti ITN uz 1688

Tikai 11,99 €/mēn.

 Abonējot pakalpojumu Neierobežots internets, papildus saņemsi interneta apjomu 2,51 GB/mēn izmantošanai citās EEZ valstīs.Abonējot Neierobežotu internetu, tas būs spēkā arī katru nākamo mēnesi.

 

 

Kā sākt lietot Neierobežotu internetu?

Sākt lietot Neierobežotu internetu ir pavisam vienkārši – – sūti īsziņu ar tekstu ITN uz numuru 1688.

  • Pēc minētās īsziņas nosūtīšanas, Tev tiks aktivizēts Neierobežots internets un Tu veselu mēnesi varēsi lietot internetu bez jebkāda ierobežojuma.
  • Pakalpojuma Neierobežots internets cena ir tikai 11,99 €/mēn.
  • Abonējot pakalpojumu Neierobežots internets, tas būs spēkā arī nākamajos mēnešos par nemainīgu mēneša maksu – 11,99 €/mēn.

  • Abonējot Neierobežotu internetu, pieejamais apjoms izmantošanai citās EEZ valstīs - 2,51 GB/mēn.
Cita informācija

Amigo interneta pakalpojumi piedāvā plašas izmantošanas iespējas, tomēr, lai visiem klientiem nodrošinātu iespēju baudīt pakalpojumus, tie nav paredzēti tālākai pakalpojumu sniegšanai trešajām personām vai datu plūsmas novirzei, vai pārdalei vienai vai vairākām iekārtām. Ja Amigo pakalpojumi tiek izmantoti tam neparedzētā veidā, sistēmas automātiski var ierobežot vai pat pārtraukt pakalpojuma sniegšanu. Lūdzam iepazīties ar Amigo pakalpojumu godīgas lietošanas principiem.

Informācija par atteikuma tiesībām pieejama šeit.

EEZ valstīs godīgas lietošanas apjomu atbilstoši Eiropas Savienības Viesabonēšanas regulai nosaka ES Godīgas lietošanas noteikumi (Fair Usage Policy). Šis apjoms periodiski mainās. Lūdzam sekot līdzi informācijai Amigo mājaslapā.

Amigo pēcapmaksas lietotājiem, kuriem mēneša ietvaros tiek iztērēts pakalpojumā iekļautais MB apjoms un nebūs pieslēgts papildu interneta apjoms – internets tiks atslēgts.

Interneta piedāvātās iespējas vari baudīt atbilstoši izvēlētajai tehnoloģijai un atrašanās vietai. Šeit Tu atradīsi atbildes par elektronisko sakaru pakalpojumu kvalitāti.

Ja lieto vecāku telefona modeli un tas nav konfigurēts interneta lietošanai, nosūti pieprasījuma īsziņu PG uz numuru 1688. Atbildes īsziņā saņemsi konfigurācijas parametrus, kas jāsaglabā telefona atmiņā. Ja Tavs telefons nenodrošina parametru saņemšanu ar īsziņas palīdzību, parametru konfigurācija būs jāveic patstāvīgi.

Kā atslēgt?

Atslēgt abonēto Neierobežoto internetu var jebkurā brīdī. Tomēr, lūdzu, atceries, ka mainīt vai atslēgt izvēlēto interneta veidu vari vienu reizi mēnesī.

Ja vēlies atslēgt pakalpojumu Neierobežots internets, tad sūti īsziņu ITN- uz 1688.

Ja vēlies mainīt interneta apjomu uz kādu citu, tad vienkārši sūti īsziņu ar izvēlēto interneta apjomu uz 1688. Informācija par citiem pieejamajiem interneta veidiem pieejama šeit.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!