Zvanu
centrs
807 00000
 
Pakalpojumi  

Numura uzrādīšanas aizliegums

Ar Amigo Tev ir iespēja zvanīt, neuzrādot savu numuru zvana saņēmējam. Numura uzrādīšanas aizliegumu vari pieslēgt un atslēgt pats savā mobilajā tālrunī.


Pakalpojuma pieslēgšana

Numura uzrādīšanas aizliegumu var lietot divējādi:
  1.  pirms katra zvana abonenta numura priekšā ievadot # 3 1 #;
  2. ar tālruņa izvēlnes komandu palīdzību. Tad visi nākamie zvani (līdz brīdim, kamēr atcelsi šo komandu) tiks veikti ar Numura uzrādīšanas aizliegumu! 

Pakalpojuma ieslēgšana ar tālruņa izvēlnes komandu palīdzību katram tālruņa modelim ir atšķirīga, tādēļ izlasi konkrētā tālruņa lietošanas instrukciju vai konsultējies ar pārdevēju.
Ja esi Amigo pēcapmaksas klients, dodies uz Amigo klientu centru un iesniedz rakstisku iesniegumu par pakalpojuma pieslēgšanu. 

Pakalpojuma darbība 

Numura uzrādīšanas aizliegums darbojas neatkarīgi no tā, vai numurs tiek lietots ar kodu +371 vai bez tā, un ietekmē vairāku Amigo pakalpojumu darbību (numura noteicējs, sarunu informācija, viesabonēšana).
Numura noteicējs nedarbojas īsziņu gadījumā, zvanot operatīvo dienestu tālruņu numuriem un Amigo informatīvajam tālrunim 807 00000.
Zvana saņēmējam, kuram zvana abonents, kas aktivizējis numura uzrādīšanas aizliegumu, zvana saņemšanas brīdī mobilā tālruņa displejā parādās: 

  • privāts numurs – ja zvana saņēmējam ir pieslēgts pakalpojums numura noteicējs;
  • zvans – ja zvana saņēmējam nav numura noteicēja.

Maksa par pakalpojumu

Pakalpojuma lietošana ir bez maksas. Tomēr abonentiem, atrodoties ārzemēs, numura uzrādīšanas aizliegums tiek tarificēts pēc ārzemju operatora tīkla noteikumiem.

Svarīgi zināt!
  • Numura uzrādīšanas aizlieguma darbība garantēta tikai zvaniem LMT tīklā.
  • Zvanot citu operatoru tālruņu numuriem vai atrodoties ārzemēs, pakalpojuma nodrošināšana ir atkarīga no konkrētā operatora.
  • Zvanot ārzemēs, lūdzu, pārliecinies, vai Tavā telefonā nejauši nav aktivizēta numura uzrādīšanas aizlieguma funkcija! Zvanus, kuriem ir ieslēgts Numura uzrādīšanas aizliegums, ārzemju operators var uzskatīt par neatļauta pakalpojuma izmantošanu un liegt zvanīšanas iespēju.
  • Visi saņemtie un neatbildētie zvani, kas veikti ar aktivizētu numura uzrādīšanas aizliegumu, mobilā tālruņa zvanu arhīvā (tālruņu modeļiem, kuriem ir šāda funkcija) tiks iekļauti ar fiksētu zvana faktu, zvana laiku un norādi, ka nav numura.
  • Pirms Amigo pakalpojumu lietošanas lūdzam iepazīties ar Amigo sniegto personas datu apstrādes informāciju. Amigo kā datu pārzinis šiem jautājumiem velta vislielāko vērību. Amigo sniegto pakalpojumu ietvaros personas datus apstrādājam tikai nepieciešamajā apjomā un laika periodā, kas izriet no pakalpojuma būtības un saistošo normatīvo aktu prasībām. Pakalpojuma "Numura uzrādīšanas aizliegums" ietvaros var tikt apstrādāti pamatdati, piemēram, vārds, uzvārds, pieslēguma numurs u.c., kā arī noslodzes dati – ar elektronisko sakaru pakalpojumu sniegšanu saistītā informācija. Apstrādājamo datu mērķis ir īstenot izvēlētā pakalpojuma izpildi, tostarp nodrošināt ar to saistīto kvalitāti, norēķinus un pieteikto jautājumu risināšanu, ja tādi rodas, kā arī saistošo normatīvo aktu izpildi. Datu apstrādes pamats ir pieprasītais Amigo pakalpojums un ar to saistīto normatīvo aktu īstenošana. Šāda apstrāde ir priekšnosacījums darījuma izpildei, un datu nesniegšana var daļēji vai pilnībā kavēt vai pārtraukt darījuma nodrošināšanu. Attiecībā uz saviem datiem Amigo klientam ir tiesības īstenot normatīvajos aktos noteiktās tiesības. Plašāka informācija par Amigo īstenoto personas datu aizsardzību un personu tiesībām datu apstrādes jomā pieejama Amigo privātuma politikā.Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!