Zvanu
centrs
807 00000
Pakalpojumi  

MANA ĢIMENEPieslēdzot MANA ĢIMENE piedāvājumu:
 • maksā mazāk par mobilajiem sakariem;
 • saņem vienu rēķinu visai ģimenei;
 • izvēlies katram ģimenes loceklim piemērotāko tarifu plānu.
Pieslēdz MANA ĢIMENE jau tagad!Pieslēdz vismaz divus Amigo pieslēgumus uz sava vārda un maksā mazāk!

Tarifu plāns iekļautās vienības standarta cena
€/mēnesī
Ar mana ģimene
€/mēnesī
SARUNAS neierobežoti zvani un īsziņas un lielākajiem tīkliem, 200 MB
7,99
5,99
INTERNETS un SARUNAS neierobežots internets, zvani un īsziņas uz lielākajiem tīkliem bez ierobežojuma
19,98
15,95
JUNIORIEM 120 minūtes, 120 īsziņas un 1 GB interneta
6,99
4,99
SENIORIEM neierobežoti zvani uz visiem tīkliem, 100 īsziņas un telefons bez maksas
5,49
5,49

 

Lai pieslēgtu pakalpojumu MANA ĢIMENE dodies uz jebkuru Amigo klientu centru, kādu no Latvijas Pasta nodaļām, Evelatus veikaliem vai zvani uz Amigo bezmaksas informatīvo tālruni 807 00000.

 

Svarīgi!

 • Pakalpojums pieejams, ja uz vienas personas vārda ir reģistrēti vismaz 2 telefona numuri ar kādu no šiem Amigo tarifu plāniem - SARUNAS, INTERNETS un SARUNAS, JUNIORIEM vai SENIORIEM.
 • Visiem telefona numuriem jābūt reģistrētiem uz vienas personas vārda. Lai telefona numuru pārreģistrētu uz citas personas vārda, jāveic abonenta maiņa. Arī rēķinu saņems tas klients, uz kura vārda reģistrēti pakalpojumam atbilstošie tarifu plāni.
 • Pieslēdzot jaunu telefona numuru ar atbilstošu tarifu plānu, tam automātiski būs spēkā pakalpojums MANA ĢIMENE. Nekas papildus nav jāpieslēdz.
 • Pieslēdzot MANA ĢIMENE, visas iepriekš piemērotās atlaides nav spēkā.
 • Ikvienam Amigo klientam ir saistoši Amigo pakalpojumu godīgas lietošanas principi.
  Ikvienam Amigo klientam ir iespēja izmantot Mobilā satura pakalpojumus un Mobilā maksājuma priekšrocības.
  Pirms Amigo pakalpojumu lietošanas lūdzam iepazīties ar Amigo sniegto personas datu apstrādes informāciju. Amigo kā datu pārzinis šiem jautājumiem velta vislielāko vērību. Amigo sniegto pakalpojumu ietvaros personas datus apstrādājam tikai nepieciešamajā apjomā un laika periodā, kas izriet no pakalpojuma būtības un saistošo normatīvo aktu prasībām. Pakalpojuma MANA ĢIMENE ietvaros var tikt apstrādāti pamatdati, piemēram, vārds, uzvārds, pieslēguma numurs u.c., kā arī noslodzes dati – ar elektronisko sakaru pakalpojumu sniegšanu saistītā informācija. Apstrādājamo datu mērķis ir īstenot izvēlētā pakalpojuma izpildi, tostarp nodrošināt ar to saistīto kvalitāti, norēķinus un pieteikto jautājumu risināšanu, ja tādi rodas, kā arī saistošo normatīvo aktu izpildi. Datu apstrādes pamats ir pieprasītais Amigo pakalpojums un ar to saistīto normatīvo aktu īstenošana. Šāda apstrāde ir priekšnosacījums darījuma izpildei, un datu nesniegšana var daļēji vai pilnībā kavēt vai pārtraukt darījuma nodrošināšanu. Attiecībā uz saviem datiem Amigo klientam ir tiesības īstenot normatīvajos aktos noteiktās tiesības. Plašāka informācija par Amigo īstenoto personas datu aizsardzību un personu tiesībām datu apstrādes jomā pieejama Amigo privātuma politikā.Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!