Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatnes apkopo informāciju par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.Turpinot lietot šo vietni, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Zvanu
centrs
807 00000
Pakalpojumi  

MAZAIS

 • 100 minūtes zvaniem uz visiem tīkliem Latvijā
 • 100 īsziņas 
 • Ikmēneša bezmaksas 100 MB Latvijā
  ar iespēju palielināt interneta apjomu 
 • Pieejams Zvans vecākiem
 • Iespēja pieslēgt Izmaksu kontroli**
 • Maksa 3.50 mēnesī
Iegādājies sev piemērotu jaunu vai mazlietotu telefonu Amigo e-veikalā!
 

Informējam, ka sākot ar 01.04.2017. jauni pēcapmaksas klienti tarifu plānu MAZAIS nevar pieslēgt.

 

Ja Tev ir bērni, tad noteikti zini, cik svarīgi ir būt līdzās savam mazajam, kad viņam nepieciešams atbalsts. Tikpat svarīgi ir izvairīties no nepatīkamiem pārsteigumiem rēķinā. Šīs rūpes Tev palīdzēs risināt tarifu plāns "Mazais"!

 Izvēlies piemērotāko risinājumu – priekšapmaksas karti vai pēcapmaksas pieslēgumu,un pieslēdz tarifu plānu "Mazais"!

Priekšapmaksa Pēcapmaksa
Maksa 3.50 €/30 d. 3.50 €/mēn.
Darbības periods 30 dienas kalendārais mēnesis
Pieslēgt tarifu plānu „Mazais” sūti M uz 1678
Abonēt tarifu plānu „Mazais” sūti MA uz 1678
Pārtraukt abonēšanu sūti MA- uz 1678
Pilnīga tarifu plāna atslēgšana* sūti M- uz 1678 Zvanot uz 807 00000
Noskaidrot iekļautās atlikušās vienības sūti i uz 1678 Zvanot uz 807 00000
* Atslēdzot tarifu plānu, Tavam numuram automātiski tiks pieslēgts Amigo pamattarifs.
** Izmaksu kontrole pieejama tikai pēcapmaksas pieslēguma lietotājiem.

 • Tarifru plānā iekļautās vienības paredzētas izmantošanai Latvijā.
  Vairāk par Amigo lietošanu ārzemēs lasi šeit vai zvani 80700000.
 • Ikmēneša bezmaksas 100 MB paredzēti izmantošanai Latvijā. Pēc bezmaksas 100 MB izmantošanas, abonē papildu interneta apjomu, izvēloties Tev vajadzīgo ikmēneša MB daudzumu. Par Amigo interneta piedāvājumu uzzini vairāk šeit.
 • Par pārējiem tarifiem, pēc tarifu plānā iekļauto vienību iztērēšanas, uzzini vairāk šeit.
 • Rūpējoties par labticīgu lietošanu, tarifu plānam „Mazais” tiek piemērots sarunu garuma ierobežojums – 60 minūtes. Pēc sarunas pārtraukšanas vari atkārtoti veikt zvanu.
 • Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.

Tarifu plānā „Mazais” pieejamie drošības pakalpojumi

ZVANS VECĀKIEM

Zvans vecākiem ļaus bērnam, brīdī kad būs beigušās pakalpojumā iekļautās sarunu minūtes, bez maksas piezvanīt vecākiem. Izmanto iespēju pievienot līdz diviem "Zvans vecākiem" numuriem no lielākajiem tīkliem Latvijā, un jūties droši!

Lai iestatītu un rediģētu Zvans vecākiem tālruņa numurus:

 • Zvani uz Amigo info tālruni 807 00000 vai
 •  sūti īsziņu uz 1618, norādot izvēlētos tālruņa numurus.
Darbība ko vēlies veikt
Lai iestatītu vienu "Zvans vecākiem" tālruņa numuru

Sūti: SOS+ Tavs izvēlētais numurs uz 1618

PIEMĒRS: SOS+ 29123456

Lai iestatītu uzreiz divus "Zvans vecākiem" tālruņa numurus

Sūti: SOS+ Tavs izvēlētais numrs 1 Tavs izvēlētais numurs 2 uz 1618


PIEMĒRS: SOS+ 29123456 29654321

Lai dzēstu definētos "Zvans vecākiem" numurus*

Sūti: SOS- uz 1618

Lai noskaidrotu definētos "Zvans vecākiem" numurus

Sūti: SOS INFO uz 1618

Lielākie tīkli Latvijā – Amigo, LMT, Tele2, Bite, Lattelecom.
*Dzēšot "Zvans vecākiem" definētos numurus, zvani pēc tarifu plānā iekļauto vienību iztērēšanas tarificēsies pēc Amigo Pamattarifa.
Ielāgo!
     • Pakalpojumam "Zvans vecākiem" netiek piemērota pieslēgšanas un abonēšanas maksa.
     • Pakalpojums "Zvans vecākiem" būs aktīvs tikai tad, kad būs iztērētas tarifu plānā iekļautās sarunu minūtes un darbosies līdz kalendārā mēneša beigām (pēcapmaksai), vai 30 dienu uzskaites (priekšapmaksai), kad iekļautās vienības atkal atjaunosies.
     • Priekšapmaksas kartes lietotājiem pakalpojums "Zvans vecākiem" ir aktīvs, kamēr nav beidzies priekšapmaksas kartes lietošanas termiņš.
     • Zvanīt uz definētajiem "Zvans vecākiem" numuriem pēc iekļauto sarunu minūšu izmantošanas ir iespējams tikai atrodoties Latvijā.
     • Vienlaicīgi sarakstā ir iespējams definēt ne vairāk kā divus "Zvans vecākiem" numurus. Katrs nākamais definētais numurs, aizstās vecāko definēto numuru.
     • "Zvans vecākiem" definētos numurus var mainīt ne biežāk, kā vienu reizi 30 dienās.
     • Amigo ir tiesības atcelt pakalpojuma iespējas, vai likt atlīdzināt radušos zaudējumus, ja "Zvans vecākiem" tiks izmantots nelabticīgi vai pretēji pakalpojumu godīgas lietošanas noteikumiem.

IZMAKSU KONTROLE (Pēcapmaksas lietotājiem)

Pieslēdz Izmaksu kontroli savam pēcapmaksas numuram, un nosaki ikmēneša summu, kuru nevēlies pārsniegt.

Izvelies sev piemērotāko izmaksu kontroles veidu:

   • Informatīva izmaksu kontrole – iespēja kontrolēt savas mobilo pakalpojumu izmaksas, saņemot informatīvu īsziņu brīdī, kad pakalpojumu izmaksas mēnesī būs sasniegušas noteikto summu;
   • Izmaksu kontrole ar ierobežojumu – Pieslēdzot šo pakalpojumu Tev automātiski tiks atslēgti visi paaugstinātas maksas pakalpojumi, kā arī zvani uz un no ārzemēm. Savukārt, kad maksa par mobilajiem pakalpojumiem būs sasniegusi noteikto mēneša kontroles summu, līdz kalendārā mēneša beigām Tev tiks ierobežoti visi maksas pakalpojumi - izejošie zvani, īsziņas, datu pārraide un viesabonēšanas pakalpojumi, bet Tu varēsi turpināt izmantot pakalpojumā iekļautās vienības un izmantot bezmaksas pakalpojumus.
Tu vari izvēlēties šādas Izmaksu kontroles summas: 3.50 €, 4.50 €, 7.00 €

Pieslēdzot Izmaksu kontroli, iespējams pievienot papildus vienu (Amigo, LMT, Tele2 vai Bites) numuru  uz kuru  tiks nosūtīta informatīva īsziņa par izmaksu kontroles summas sasniegšanu.


Ja esi pieslēdzis Informatīvo izmaksu kontroli, ņem vērā, ka ārvalstīs sniegto pakalpojumu informāciju mēs varam saņemt ar kavēšanos, tādēļ šī summa var tikt iekļauta nākamā mēneša rēķinā. Lai nerastos nepatīkami pārsteigumi, aicinām patstāvīgi sekot līdzi saviem tēriņiem!
Tarifu plāna "Mazais" lietotāji Izmaksu kontroli var pieslēgt , atslēgt un administrēt, tikai zvanot uz Amigo info tālruni 807 00000 vai Trodeks klientu centros.
Par iespēju pieslēgt Izmaksu kontroli citiem Amigo pakalpojumu lietotājiem, uzzini šeit.

 Ielāgo!

   • Pakalpojumam „Izmaksu kontrole” netiek piemērota pieslēgšanas un abonēšanas maksa.
   • Izmaksu kontroli var pieslēgt tikai Amigo pēcapmaksas lietotāji.
   • Izmaksu kontroles ar ierobežojumu lietotājiem, aktivizējot pakalpojumu, automātiski tiks atslēgti visi paaugstinātas maksas pakalpojumi. Piemēram, zvani un īsziņas uz telefonbalsošanas, izklaides, ziedojumu un informatīvajiem numuriem, kā arī zvani uz un no ārzemēm.
   • Ja esi priekšapmaksas kartes lietotājs, arī Tu vari pasargāt savi no neplānotām izmaksām. Zvani uz Amigo info tālruni 807 00000 un atslēdz savam numuram iespēju lietot paaugstinātas maksas pakalpojumus.
   • Ja esi sasniedzis noteikto mēneša Izmaksu kontroles robežu, Tev ir iespēja to palielināt, no piedāvātajām summām izvēloties attiecīgi lielāku limitu. Ja vēlies atstāt esošo mēneša kontroles summu, papildu nekas nav jādara - no nākamā mēneša 1. datuma esošais izmaksu kontroles limits atkal atjaunosies un summas uzskaite sāksies no jauna.
   • Informatīvo īsziņu Tev un numuram, kuru pievienoji papildus, nosūtīsim uzreiz kā tiks sasniegta Tava noteiktā Izmaksu kontroles summa. Ņem vērā, ka tas var notikt jebkurā diennakts laikā.
   • Mainot pakalpojuma plānu, Izmaksu kontrole un tās definētie parametri, Tavam numuram tiks dzēsti. Mēs Tevi par to informēsim, nosūtot informatīvu īsziņu.


Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!