Zvanu
centrs
807 00000
 
Pakalpojumi  

Rēķina saņemšanas iespējas

Pa e-pastu

Saņem ikmēneša rēķinu e-pastā bez maksas. Lai pieteiktos, sūti īsziņu ar savu e-pasta adresi uz numuru 1632.

PIEMĒRS: janis.kalnins@inbox.lv uz 1632.

Īsziņā:

Papildus izvēlētajam rēķina piegādes veidam (pa e-pastu vai pa pastu) saņem ikmēneša rēķina numuru un apmaksas summu bezmaksas īsziņā un apmaksā to sev ērtākajā veidā.

  • Lai saņemtu informāciju par katru jauno izrakstīto ikmēneša rēķinu, sūti īsziņu RR uz 1699.
  • Lai saņemtu informāciju par pēdējo izrakstīto rēķinu, sūti īsziņu R uz 1699.

Pa pastu:

Saņem ikmēneša rēķinu pa pastu par 0,54 € mēnesī. Lai pieteiktos, sūti savu pasta adresi uz info@amigo.lv ar piebildi „Vēlos saņemt Amigo ikmēneša rēķinu pa pastu”.

Maksa par rēķinu piegādi pa pastu netiek piemērota šādām personām:
  • no 62 gadu vecuma;
  • izdienas pensijas saņēmējiem, piesakoties Amigo klientu centrā, uzrādot izdienas pensijas saņēmēja apliecību;
  • personām ar invaliditāti, piesakoties Amigo klientu centrā, uzrādot invalīda apliecību.

Svarīgi zināt!
Pirms Amigo pakalpojumu lietošanas lūdzam iepazīties ar Amigo sniegto personas datu apstrādes informāciju. Amigo kā datu pārzinis šiem jautājumiem velta vislielāko vērību. Amigo sniegto pakalpojumu ietvaros personas datus apstrādājam tikai nepieciešamajā apjomā un laika periodā, kas izriet no pakalpojuma būtības un saistošo normatīvo aktu prasībām. Rēķina saņemšanas ietvaros (pa pastu, e-pastu, īsziņā) var tikt apstrādāti pamatdati, piemēram, vārds, uzvārds, pieslēguma numurs u.c., kā arī noslodzes dati – ar elektronisko sakaru pakalpojumu sniegšanu saistītā informācija. Apstrādājamo datu mērķis ir īstenot izvēlētā pakalpojuma izpildi, tostarp nodrošināt ar to saistīto kvalitāti, norēķinus un pieteikto jautājumu risināšanu, ja tādi rodas, kā arī saistošo normatīvo aktu izpildi. Datu apstrādes pamats ir pieprasītais Amigo pakalpojums un ar to saistīto normatīvo aktu īstenošana. Šāda apstrāde ir priekšnosacījums darījuma izpildei, un datu nesniegšana var daļēji vai pilnībā kavēt vai pārtraukt darījuma nodrošināšanu. Attiecībā uz saviem datiem Amigo klientam ir tiesības īstenot normatīvajos aktos noteiktās tiesības. Plašāka informācija par Amigo īstenoto personas datu aizsardzību un personu tiesībām datu apstrādes jomā pieejama Amigo privātuma politikā.

Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!