Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatnes apkopo informāciju par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.Turpinot lietot šo vietni, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Zvanu
centrs
807 00000
Pakalpojumi  

SENIORIEM • Neierobežoti zvani uz visiem tīkliem
 • 100 īsziņas Latvijā un uz ārzemēm
 • Izdevīgi zvani uz ārvalstīm, sākot no 0,13 €/min        
 • Ikmēneša bezmaksas 30 MB
 • Iespēja pieslēgt Izmaksu kontroli
 • Maksa 5,49 €/mēn

Tarifu plāns SENIORIEM ir īpašs piedāvājums, kas pieejams senioriem, slēdzot Amigo pēcapmaksas pakalpojumu līgumu Latvijas Pasta nodaļās un Amigo klientu centros.


pēcapmaksa
Pieslēgšana Latvijas Pasta nodaļās vai Amigo klientu centros
Darbības periods mēnesis
 • Tarifu plānā iekļautās minūtes, īsziņas un 30 MB vari izmantot gan Latvijā, gan EEZ valstīs, zvanot uz Latviju un vietējiem numuriem.
  Tarifus zvaniem ārpus EEZ valstīm skaties šeit.
 • Tarifu plāna SENIORIEM lietotājiem ir iespēja saņemt bezmaksas telefonu.
 • Tarifs ārzemēm iekļauts SENIORIEM mēneša maksā. Tarifs nav spēkā zvaniem uz satelīttīkliem un paaugstinātas maksas tīkliem.
 • Tarifu plāna SENIORIEM tarifus pēc iekļauto vienību iztērēšanas skaties šeit. 
 • Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām.


Dodoties noformēt tarifu plānu SENIORIEM:

 • senioriem, kas ir vecāki par 62 gadiem, nav jāņem līdzi pensionāra apliecība;
 • pensionāriem, kas ir jaunāki par 62 gadiem – izdienas pensija saņēmējiem, personām ar invaliditāti, vai politiski represētajām personām, būs jānosauc savas apliecības numurs;
 • tiem, kas vēlas noformēt jaunu tarifu plāna SENIORIEM pieslēgumu saviem tuviniekiem, būs jānosauc numura faktiskā lietotāja – pensionāra, izdienas pensijas saņēmēja, personas ar invaliditāti vai politiski represētās personas – apliecības numurs. Ja SENIORIEM lietotājs vēlas veikt izmaiņas pieslēgumā, uz klientu apkalpošanas centru jādodas personai uz kuras vārda reģistrēts pieslēguma numurs.

Ievēro!

Pārsniedzot tarifu plānā iekļautās 100 īsziņas, tarifs turpmākai lietošanai būs 0,0427 € par vienu īsziņu.

Ja gadīsies zvanīt ārpus iekļautajiem zvanu virzieniem, atskanēs balss paziņojums, izņemot par zvaniem uz ziedojumu un citiem numuriem, kas sākas ar 900 un 909.

Lai noskaidrotu atlikušās bezmaksas īsziņas, zvaniet uz Amigo bezmaksas informatīvo tālruni 807 00000.

Ja pensionāram nav iespējams pašam doties uz Latvijas Pastu vai Amigo klientu centru, lai saņemtu šo piedāvājumu, to viņa vietā var izdarīt kāds no ģimenes. Līdzi tikai jāpaņem derīgs savs personu apliecinošs dokuments un jābūt gatavam nosaukt pensionāra – faktiskā numura lietotāja – apliecības numuru.

Tarifu plāns ir pieejams arī personām ar invaliditātes vai politiski represētās personas apliecību.

Pārnākot ar savu Amigo priekšapmaksas kartes numuru uz SENIORIEM, būs nepieciešams kartes oriģinālais PIN1 kods.

Kad pakalpojumā iekļautās 100 īsziņas tuvosies beigām, saņemsiet informatīvu īsziņu. Neiztērētās īsziņas uz nākamo mēnesi netiek pārceltas.

Viens klients divu gadu laikā var pieslēgt divus numurus ar tarifu plānu SENIORIEM un saņemt divus bezmaksas telefonus.

Rūpējoties par labticīgu lietošanu, tarifu plānam tiek piemērots sarunu garuma ierobežojums – 60 minūtes. Pēc sarunas pārtraukšanas vari atkārtoti veikt zvanu.

Ja esat cita operatora klients un vēlaties saņemt tarifu plānu SENIORIEM, droši varat pārnākt pie Amigo ar savu esošo numuru. Latvijas Pasta nodaļā vai Amigo klientu centrā jāaizpilda pieteikums par numura saglabāšanas pakalpojumu un, kad numurs sāks darboties Amigo tīklā, vēlreiz jādodas uz pasta nodaļu vai Amigo klientu centru, lai saņemtu savu bezmaksas telefonu.

Amigo pakalpojumi, tostarp tarifu plāns SENIORIEM, pieejams Amigo klientu centros, visās Latvijas Pasta nodaļās, izņemot Snēpeles, Padures, Jaunauces, Sausnējas, Teicijas, Zīles, Lielauces, Apriķu un Daugavpils pārvietojamajā pasta nodaļā.


Kā rīkoties ja telefons nedarbojas?
Ja telefons nedarbojas, jādodas uz Amigo klientu centru Rīgā, tirdzniecības centrā Origo, vai Jelgavā, Katoļu ielā 1A, vai uz kādu no TSC servisa pieņemšanas punktiem.

Ja nav iespēja doties uz kādu no norādītajiem servisa pieņemšanas punktiem, jāzvana uz Amigo bezmaksas informatīvo tālruni 807 00000.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!