LV RU

Ar norēķinu karti


  1. Tev ir iespēja papildināt Amigo kartes avansu, norēķinoties ar maksājumu karti.
  2. Lai papildinātu Amigo avansu, ievadi numuru, kuru vēlies papildināt, un ieraksti summu, par kādu vēlies papildināt Amigo avansu.
  3. Lai papildinātu Amigo avansu, Amigo numuram jābūt aktīvam.
  4. Minimālā papildināšanas summa ir 0,99 €, maksimālā papildināšanas summa ir 40,00 €. Diennakts laikā vienas Amigo kartes numuru varēsi papildināt līdz 40,00 €, viena kalendārā mēneša laikā līdz 140,00 €.
  5. Par šo pakalpojumu vari norēķināties ar VISA, MasterCard, Maestro, Visa Electron maksājumu kartēm, kuras izdotas Eiropas Savienības valstīs, Šveicē, Islandē un Norvēģijā. Norēķinu valūta ir eiro.
  6. Pēc veiksmīga maksājuma uz ekrāna redzēsi paziņojumu „Paldies par maksājumu!”. Par veiksmīgu avansa papildinājumu vari pārliecināties, noskaidrojot attiecīgā Amigo numura konta stāvokli.
  7. Kartes maksājuma apstrādi un datu drošību nodrošina SIA „First Data Latvia”. SIA „ZetCOM” nav pieejama informācija par maksājuma karti. SIA „ZetCOM” saņem informāciju tikai par veiksmīgi/neveiksmīgi veiktu transakciju, kam atbilstoši seko avansa papildināšana norādītajai Amigo kartei. Lūdzu, sagaidi ziņojumu par apmaksas rezultātu. Neveiksmīgas apmaksas transakcijas gadījumā, kam par iemeslu var būt, piemēram, nepareizi ievadīta maksājuma kartes informācija, nepietiekami naudas līdzekļi, lai norēķinātos par izvēlēto papildināšanas summu, vai aizdomas par krāpniecisku gadījumu, avansa papildināšanas pieprasījums nebūs spēkā. Ja uz ekrāna redzi atteikumu, lūdzu, sazinies ar savu kartes izdevējbanku.
  8. Ja radušies jautājumi par Amigo pakalpojumiem, lūdzu, zvani uz Amigo klientu bezmaksas apkalpošanas tālruni 807 00000.