Zvanu
centrs
807 00000
 
Pakalpojumi  

Tarifs uz ārzemēm
Tu savējiem esi vissvarīgākais, arī tad kad jūs šķir attālums. Velti savējiem ārzemēs kādu mīļu zvanu biežāk. Ar Tarifu ārzemēm zvani uz ārzemēm sākot no 0,13 € minūtē.

Darbība, ko vēlies veikt Uz 1617 nosūtāmā komanda Darbības maksa / termiņš
Abonēt TARIFU ĀRZEMĒM SA 1,38 € / 90 dienas
Pārtraukt TARIFA ĀRZEMĒM abonēšanu SA- Bezmaksas
Īslaicīgi pieslēgt TARIFU ĀRZEMĒM S 1,38 € / 90 dienas

tarifikācijas virziens tarifs €/min
Zona 1
0,13
Zona 2
0,29
Zona 3
0,59
Zona 4 0,99
Satelītu tīkli
Globālie/starptautiskie tīkli
2,19
Pārējie satelītu un globālie/starptautiskie tīkli 5,09


PĀRBAUDĪT NUMURU

Ja neesi pārliecināts, kurp zvanīsi vai sūtīsi īsziņu, ievadi ārvalsts numuru vai vismaz tā sākuma daļu.

+


Ievēro!
  • Tarifu plāniem INTERNETS un SARUNAS, SENIORIEM, SARUNAS, LIELAIS Tarifa ārzemēm maksa iekļauta pakalpojuma mēneša maksā un spēkā ir Tarifs ārzemēm tarifi.
  • Aktivizējot 0,99, 1,49 un MAZAIS priekšapmaksas starta komplektus, pirmās 90 dienas Tarifs ārzemēm būs bez maksas, t.i. netiks piemērota abonēšanas maksa 1,38 €.
  • Tarifikācijas solis ir 1 minūte.
  • Tarifs nav spēkā zvaniem uz satelīttīkliem un paaugstinātas maksas tīkliem. Tarifus uz paaugstinātas maksas numuriem, zvanot uz ārvalstīm, skaties šeit.
  • Minimālais laiks, uz kādu pēcapmaksas lietotāji var pieslēgt pakalpojumu, ir 3 mēneši.
  • Ja neesi pieslēdzis Tarifu ārzemēm, pamattarifus starptautiskajiem zvaniem skaties šeit.
  • Tarifs ārzemēm spēkā zvaniem no Latvijas.
  • Pirms Amigo pakalpojumu lietošanas lūdzam iepazīties ar Amigo sniegto personas datu apstrādes informāciju. Amigo kā datu pārzinis šiem jautājumiem velta vislielāko vērību. Amigo sniegto pakalpojumu ietvaros personas datus apstrādājam tikai nepieciešamajā apjomā un laika periodā, kas izriet no pakalpojuma būtības un saistošo normatīvo aktu prasībām. Tarifs ārzemēm ietvaros var tikt apstrādāti pamatdati, piemēram, vārds, uzvārds, pieslēguma numurs u.c., kā arī noslodzes dati – ar elektronisko sakaru pakalpojumu sniegšanu saistītā informācija. Apstrādājamo datu mērķis ir īstenot izvēlētā pakalpojuma izpildi, tostarp nodrošināt ar to saistīto kvalitāti, norēķinus un pieteikto jautājumu risināšanu, ja tādi rodas, kā arī saistošo normatīvo aktu izpildi. Datu apstrādes pamats ir pieprasītais Amigo pakalpojums un ar to saistīto normatīvo aktu īstenošana. Šāda apstrāde ir priekšnosacījums darījuma izpildei, un datu nesniegšana var daļēji vai pilnībā kavēt vai pārtraukt darījuma nodrošināšanu. Attiecībā uz saviem datiem Amigo klientam ir tiesības īstenot normatīvajos aktos noteiktās tiesības. Plašāka informācija par Amigo īstenoto personas datu aizsardzību un personu tiesībām datu apstrādes jomā pieejama Amigo privātuma politikā.

Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!