Zvanu
centrs
807 00000
Pakalpojumi  

Ātrais Avanss

Situācijām, kad vajadzīga ātra palīdzība, Amigo piedāvā pakalpojumu Ātrais avanss. Kad pietrūkst minūšu vai SMS, sūti A uz 1615, un Tu saņemsi 20 papildu min/SMS, kuras vari lietot līdz nākamās dienas pusnaktij.

Piešķirtās vienības (minūtes, īsziņas)  vari lietot zvanot vai sūtot sms uz Amigo, LMT, LMT Karte, Tele 2, Zelta Zivtiņa, Bite, Lattelecom numuriem.

 

Pakalpojumu varēsi pieslēgt, ja:

  • Tavas kartes avanss mazāks par 0,70 €;
  • beidzies kartes avansa derīguma termiņš;
  • Tev nav neapmaksāta pakalpojuma Ātrais avanss.

 


Pieslēgšanas komanda Maksa
Pieslēgt Ātro avansu a uz 1615 0.70 €
Atlikušais vienību skaits i uz 1615 bezmaksas

 

Svarīgi zināt!
Pakalpojuma Ātrais avanss maksa tiks ieturēta brīdī, kad veiksi kartes avansa papildināšanu.
Pakalpojums spēkā, ja lieto Amigo priekšapmaksas karti vismaz 6 mēnešus.

Pirms Amigo pakalpojumu lietošanas lūdzam iepazīties ar Amigo sniegto personas datu apstrādes informāciju. Amigo kā datu pārzinis šiem jautājumiem velta vislielāko vērību. Amigo sniegto pakalpojumu ietvaros personas datus apstrādājam tikai nepieciešamajā apjomā un laika periodā, kas izriet no pakalpojuma būtības un saistošo normatīvo aktu prasībām. Pakalpojuma Ātrais avanss ietvaros var tikt apstrādāti pamatdati, piemēram, vārds, uzvārds, pieslēguma numurs u.c., kā arī noslodzes dati – ar elektronisko sakaru pakalpojumu sniegšanu saistītā informācija. Apstrādājamo datu mērķis ir īstenot izvēlētā pakalpojuma izpildi, tostarp nodrošināt ar to saistīto kvalitāti, norēķinus un pieteikto jautājumu risināšanu, ja tādi rodas, kā arī saistošo normatīvo aktu izpildi. Datu apstrādes pamats ir pieprasītais Amigo pakalpojums un ar to saistīto normatīvo aktu īstenošana. Šāda apstrāde ir priekšnosacījums darījuma izpildei, un datu nesniegšana var daļēji vai pilnībā kavēt vai pārtraukt darījuma nodrošināšanu. Attiecībā uz saviem datiem Amigo klientam ir tiesības īstenot normatīvajos aktos noteiktās tiesības. Plašāka informācija par Amigo īstenoto personas datu aizsardzību un personu tiesībām datu apstrādes jomā pieejama Amigo privātuma politikā.

 

 


Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!