Zvanu
centrs
807 00000
 
Pakalpojumi  

Internets ārzemēs

Dodoties uz ārzemēm, nemaini savus interneta lietošanas paradumus.

Internetu ārzemēs Tu vari lietot 168 valstu 362 operatoru sakaru tīklos!


Ja esi Amigo priekšapmaksas kartes PAMATTARIFA lietotājs, lieto piedāvājumā iekļauto internetu noteiktā apjomā visās EEZ valstīs* bez papildu maksas!
Kad iekļautais apjoms ir iztērēts, lieto INTERNETS CEĻOJUMĀ!


EEZ valstīs:

 • Izmanto internetu EEZ valstīs bez maksas ar tarifu plānu vai INTERNETS TELEFONĀ pakalpojumu, kurā ir iekļauts internets lietošanai EEZ valstīs.
 • Tev pieejamie interneta apjomi ir norādīti Ārzemju tarifu kalkulatorā.
 • Kad būsi iztērējis pieejamo interneta apjomu, turpini lietot internetu par papildu maksu - izmanto lieliskās INTERNETS CEĻOJUMĀ iespējas ar kalendārā mēneša derīguma termiņu un izmaksu kontroli.

Valstu grupā PASAULE:

 • Izmanto lieliskās INTERNETS CEĻOJUMĀ iespējas – Tev uzreiz ir pieejams internets (PASAULE 1 – 1 GB, PASAULE 2 – 500 MB, PASAULE 3 – 100 MB).

Citās valstīs:

 • Valstīs, kurās nav pieejams INTERNETS CEĻOJUMĀ, izmanto internetu ar maksu par MB. Atkarībā no izmantotā tīkla ir pieejami 3 dažādi tarifi – 0,99 €/MB, 4,99 €/MB un 14,99 €/MB. Informācija par tarifiem konkrētu operatoru tīklos ir pieejama Tarifu kalkulatorā.

Papildu informācija

Internets ceļojumā Internets ceļojumā+
Kam piemērots
Ja vēlies kontrolēt izmaksas un liels interneta apjoms nav nepieciešams
Ja izmanto lielus datu apjomus un nevēlies sevi apgrūtināt ar papildu apjoma iegādi
Kā pieslēgt
Spēkā jau šobrīd
Sūti IC+ uz numuru 1688
Pieejams
 • EEZ valstīs
 • Pasaule 1
 • Pasaule 2
 • Pasaule 3
Maksa


 • EEZ valstīs:  600 MB mēnesī par 4,22 €
 • Pasaule 1 – 1 GB 15 dienām par 12,99 €
 • Pasaule 2 – 500 MB 15 dienām par 12,99 €
 • Pasaule 3 – 100 MB 15 dienām par 12,99 €
Valstu grupā PASAULE pirmajam apjomam minimālā maksa un uzskaites solis ir 32 KB / 0,0312 €, līdz sasniegti 13 MB jeb 12,99 € robeža.
Papildu
interneta apjoma iegāde

  
Iegādājies interneta pārlūkā pēc paredzētā apjoma izmantošanas vai sūti īsziņu uz kodu 1688:
ICE – EEZ valstīs;
PAS1 - 1GB valstu grupā Pasaule 1
PAS2 - 500 MB valstu grupā Pasaule 2
PAS3 - 100 MB valstu grupā Pasaule 3
Katrs nākamais interneta apjoms pieejams automātiski
Kontroles iespējas
Bezmaksas apjomi - kad paredzētais interneta apjoms tuvosies beigām, saņemsi informatīvu īsziņu.
INTERNETS CEĻOJUMĀ - kad iegādātais 15 dienu (valstu grupās PASAULE) vai mēneša (EEZ valstīs) iegādātais apjoms beigsies, saņemsi informatīvu īsziņu.
MĒNEŠA izmaksu kontrole – vari būt drošs, ka Tavas kopējās izmaksas par interneta lietošanu būs tieši tik lielas, cik Tu pats būsi izvēlējies
Interneta samaksas veida maiņa
Īsziņa jāsūta uz kodu 1688
Lai pieslēgtu Internets ceļojumā+, sūti IC+
Lai pieslēgtu Internets ceļojumā, sūti IC
Ja nevēlies izmantot priekšrocības, ko piedāvā INTERNETS CEĻOJUMĀ, Tev ir atkal iespēja izvēlēties maksu par MB – lai pieslēgtu, sūti IC-
Kurš interneta veids man ir pieslēgts
Sūti ICI uz kodu 1688

    
Noderīgi par INTERNETS CEĻOJUMĀ!
 • Atrodoties EEZ valstīs un sākot lietot INTERNETU CEĻOJUMĀ vai pēc iekļautā apjoma izlietošanas, Tu saņemsi informatīvu īsziņu, un interneta pārlūkā atvērsies jauna lapa ar iespēju iegādāties interneta apjomu. Mēneša apjoms paredzēts lietošanai līdz kalendārā mēneša beigām plkst. 23.59 pēc Latvijas laika. Tev būs iespēja arī pieslēgt INTERNETS CEĻOJUMĀ+ un turpmāk sevi neapgrūtināt ar papildu apjomu iegādi.
 • Sākot lietot INTERNETU CEĻOJUMĀ ārpus EEZ valstīm (valstu grupās PASAULE), internets Tev būs pieejams uzreiz. Apjoma derīguma termiņš – 15 dienas kopš interneta lietošanas uzsākšanas brīža līdz pēdējās dienas plkst. 23.59 pēc Latvijas laika Pēc pirmā apjoma izmantošanas interneta pārlūkā atvērsies jauna lapa ar iespēju  iegādāties nākamo interneta apjomu.
 • INTERNETS CEĻOJUMĀ maksā iekļautais un neiztērētais interneta apjoms nav derīgs pēc lietošanas termiņa beigām, kā arī citā valstu grupā.
 • Izvēlies interneta apmaksas veidu vienreiz, un tas būs spēkā vienmēr INTERNETS CEĻOJUMĀ valstu grupās. Pārējās valstīs būs spēkā MB apmaksas veids.
 • Interneta tarifi ārzemēs ir augstāki nekā Latvijā, īpaši, ja esi izvēlējies maksu par MB. Pirms dodies uz ārzemēm, lūdzu, iepazīsties ar tarifiem konkrētajā valstī un tīklā – izmanto izvēlni lapas augšpusē!
  

Maksa par MB

Šis ir standarta interneta apmaksas veids ar maksu par megabaitu (MB), kurš tiek izmantots interneta tarifikācijai:
 • valstīs, kurās nav pieejams Internets ceļojumā, neatkarīgi no Tevis izvēlētā interneta apmaksas veida;
 • valstu grupās, kurās ir pieejams apmaksas veids Internets ceļojumā, bet Tu to neesi izvēlējies.
Interneta tarifi ārzemēs ir ievērojami augstāki par interneta tarifiem Latvijā. Pirms interneta izmantošanas ārzemēs, lūdzu, iepazīsties ar tarifiem un tarifikācijas soļiem konkrētajā valstī un tīklā.
Izmaksu kontroles summa internetam ārzemēs

Lieto internetu ārzemēs droši, nemainot savus ieradumus. Saskaņā ar ES prasībām ir noteikta izmaksu kontroles summa € 60 mēnesī. Noteiktā izmaksu kontrole palīdzēs izvairīties no neplānoti lielām izmaksām par interneta izmantošanu.

Nosaki savu interneta izmaksu kontroles summu
Ja automātiski piemērotā izmaksu kontroles summa Tev nešķiet atbilstoša un vēlies to mainīt, nosaki savu izmaksu kontroles summu.
Par interneta ārzemju izmaksu kontroles summu Tu vari noteikt kādu no šādām vērtībām 35 €, 60 €, 70 €, 100 €, 140 €, 175 €, 210 €, 285 €, bet noteiktā summa nedrīkst pārsniegt Tavu maksimālo izmaksu kontroles summu internetam ārzemēs, kā arī nevar būt lielāka par Tavu kopējo kredītlimitu.
 • Lai noteiktu savu izmaksu kontroles summu, sūti īsziņu ar tekstu VGLsumma (kur summa ir Tevis izvēlētā izmaksu kontroles summa) uz kodu 1688. Piemēram, VGL35.
 • Lai noteiktu maksimālo izmaksu kontroles summu, sūti īsziņu ar tekstu VGL uz kodu 1688.
 • Lai pārbaudītu, kāda izmaksu kontroles summa internetam ārzemēs Tev ir noteikta, sūti īsziņu ar tekstu VGLI uz kodu 1688.

Kad būsi iztērējis 80% no noteiktās izmaksu kontroles summas, saņemsi brīdinājuma īsziņu, kas Tevi informēs par sasniegto summu. Tāpat saņemsi brīdinājuma īsziņu, kad būsi sasniedzis noteikto kredītlimitu.
Sasniedzot, noteiktu, viena mēneša izmaksu kontroles summu par internetu ārzemēs, Tu līdz mēneša beigām vairs nevarēsi piekļūt internetam ārzemēs, taču pārējie pakalpojumi Tev būs pieejami.

Ja vēlies uzreiz atjaunot piekļuvi internetam ārzemēs, palielini savu ikmēneša izmaksu kontroles summu sev izdevīgā veidā, piemēram, nosūtot attiecīgu īsziņu uz numuru 1688. Ja vēlies turpināt izmantot esošo izmaksu kontroles summu, papildus nekas nav jādara – piekļuve internetam tiks atjaunota nākamā mēneša sākumā.

Īsziņu saņemšanu vari atslēgt, sūtot īsziņu uz kodu 1688:

 • lai atslēgtu informatīvo īsziņu saņemšanu, sūti: VGI-
 • lai pieslēgtu informatīvo īsziņu saņemšanu, sūti: VGI+

Atslēdzot informatīvo īsziņu saņemšanu par dienas maksām, Tev nebūs pieejamas arī kontroles informatīvās īsziņas par interneta ārzemēs mēneša izmaksām.


* Citās EEZ valstīs ārpus Latvijas godīgas lietošanas apjomu atbilstoši Eiropas Savienības Viesabonēšanas regulai nosaka ES Godīgas lietošanas noteikumi (Fair Usage Policy). Šis apjoms periodiski mainās. Lūdzam sekot līdzi informācijai Amigo mājaslapā vai skatīties tarifu kalkulatorā, izvēloties savu tarifu plānu vai Interneta pieslēgumu.

Pirms Amigo pakalpojumu lietošanas lūdzam iepazīties ar Amigo sniegto datu apstrādes informāciju. Amigo kā datu pārzinis šiem jautājumiem velta vislielāko vērību. Amigo sniegto pakalpojumu ietvaros datus apstrādājam tikai nepieciešamajā apjomā un laika periodā, kas izriet no pakalpojuma būtības un saistošo normatīvo aktu prasībām. Pakalpojuma INTERNETS CEĻOJUMĀ ietvaros var tikt apstrādāti pamatdati, piemēram, pieslēguma numurs u.c., kā arī elektronisko sakaru metadati, tostarp  noslodzes dati – ar elektronisko sakaru pakalpojumu sniegšanu saistītā informācija. Apstrādājamo datu mērķis ir īstenot izvēlētā pakalpojuma izpildi, tostarp nodrošināt ar to saistīto kvalitāti, norēķinus un pieteikto jautājumu risināšanu, ja tādi rodas, kā arī saistošo normatīvo aktu izpildi. Datu apstrādes pamats ir pieprasītais Amigo pakalpojums un ar to saistīto normatīvo aktu īstenošana. Šāda apstrāde ir priekšnosacījums darījuma izpildei, un datu nesniegšana var daļēji vai pilnībā kavēt vai pārtraukt darījuma nodrošināšanu. Attiecībā uz saviem datiem Amigo klientam ir tiesības īstenot normatīvajos aktos noteiktās tiesības. Plašāka informācija par Amigo īstenoto personas datu aizsardzību un personu tiesībām datu apstrādes jomā pieejama Amigo privātuma politikā.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!