Zvanu
centrs
807 00000
 
Internets  

Internets pēcapmaksai

Abonē papildu internetu, izvēloties nepieciešamo interneta apjomu - 500 MB, 2 GB, 3 GB, vai neierobežotu interneta apjomu. Abonēto papildus interneta apjomu lieto gan Latvijā, gan citās EEZ valstīs (pieejamais interneta apjoms EEZ valstīs Neierobežota interneta abonēšanas gadījumā ir 3,23 GB.)

500 MB
                             
Sūti 500MB uz 1688
2,94 EUR/mēn.
2 GB
                             
Sūti 2GB uz 1688
5,88 EUR/mēn.
3 GB
                             
Sūti 3GB uz 1688
8,82 EUR/mēn.
Neierobežots internets
                             
Sūti ITN uz 1688
11,99EUR/mēn.
Lai abonētu papildu interneta apjomu:
1. Izvēlies interneta apjomu.
2. Sūti īsziņu ar izvēlētā interneta apjomu uz 1688 (piemēram, 2GB uz 1688).

Īsziņu komandas pēcapmaksas lietotājiem:

Darbībaīsziņas 
Abonēt noteiktu interneta apjomu2GB uz 1688 (2GB vietā raksti sev vēlamo interneta apjomu no piedāvājuma klāsta)
Atslēgt izvēlētā interneta apjoma abonēšanu2GB- uz 1688 (2GB vietā raksti savu pēdējo abonēto interneta apjomu)
Abonēt pakalpojumu Neierobežots internetsSūti ITN uz 1688
Atslēgt pakalpojumu Neierobežots internetsSūti ITN- uz 1688
Samazināt abonēto interneta apjomuSūti jaunu īsziņu uz 1688, norādot tajā sev vēlamo jauno interneta apjomu no piedāvājuma klāsta, ko vēlies abonēt.
Lai uzzinātu, cik MB esi iztērējis, kādas ir pašreizējās izmaksas par internetu un kādu interneta apjomu esi abonējis, sūti ITP? uz 1688.

Noderīga informācija
Abonētais interneta apjoma veids būs spēkā arī katru nākamo mēnesi. Iepriekšējā mēnesī neizmantotais apjoms netiek pārcelts uz nākamo mēnesi.

Ja vēlies atslēgt vai mainīt abonēto interneta apjomu uz mazāku, to vari izdarīt vienu reizi kalendārā mēneša laikā ar īsziņas palīdzību.

Amigo pēcapmaksas lietotājiem, kuriem mēneša ietvaros tiek iztērēts pakalpojumā iekļautais MB apjoms un nebūs pieslēgts papildu interneta apjoms – internets tiks atslēgts.

EEZ valstīs godīgas lietošanas apjomu atbilstoši Eiropas Savienības Viesabonēšanas regulai nosaka ES Godīgas lietošanas noteikumi (Fair Usage Policy). Šis apjoms periodiski mainās. Lūdzam sekot līdzi informācijai Amigo mājaslapā.

Amigo interneta pakalpojumi piedāvā plašas izmantošanas iespējas, tomēr, lai visiem klientiem nodrošinātu iespēju baudīt pakalpojumus, tie nav paredzēti tālākai pakalpojumu sniegšanai trešajām personām. Ja Amigo pakalpojumi tiek izmantoti tam neparedzētā veidā, sistēmas automātiski var ierobežot vai pat pārtraukt pakalpojuma sniegšanu. Lūdzam iepazīties ar Amigo pakalpojumu godīgas lietošanas principiem.

Informācija par atteikuma tiesībām pieejama šeit.

Interneta piedāvātās iespējas vari baudīt atbilstoši izvēlētajai tehnoloģijai un atrašanās vietai. Šeit Tu atradīsi atbildes par elektronisko sakaru pakalpojumu kvalitāti.

Ja lieto vecāku telefona modeli un tas nav konfigurēts interneta lietošanai, nosūti pieprasījuma īsziņu PG uz numuru 1688. Atbildes īsziņā saņemsi konfigurācijas parametrus, kas jāsaglabā telefona atmiņā. Ja Tavs telefons nenodrošina parametru saņemšanu ar īsziņas palīdzību, parametru konfigurācija būs jāveic patstāvīgi.

Ja plāno lietot internetu arī ārpus Latvijas robežām, lūdzam savlaicīgi iepazīties ar interneta tarifiem ārvalstīs.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!