Zvanu
centrs
807 00000
 
Internets  

Internets priekšapmaksai


100 MB

Sūti 100MBA uz 1688  
 
0,98 €.
500 MB

Sūti 500MBuz 1688   
3,00 €.
Neierobežots internets

Sūti ITN uz 1688   
11,99 €.

Lai abonētu lielāku interneta apjomu:
1. Izvēlies interneta apjomu.
2. Sūti īsziņu ar izvēlētā interneta apjomu uz 1688 (piemēram, 500MBA uz 1688).Īsziņu komandas priekšapmaksas lietotājiem:

DARBĪBAĪSZIŅAS KOMANDAMAKSA
Abonēt 100 MB100MBA uz 16880,98 €/30 dienas
Atslēgt 100 MB abonēšanu uzreiz100MB- uz 1688
Abonēt 500 MB500MBA uz 16883,00 €/30 dienas
Atslēgt 500 MB abonēšanu uzreiz500MB- uz 1688
Pieslēgt Neierobežots internetsITN uz 168811,99 €/30 dienas
Atslēgt Neierobežots internetsITN- uz 1688
Pieslēgt Neierobežots internets telefonā dienaiITD uz 16880,50 €/diena
Lai uzzinātu, cik MB esi iztērējis, kādas ir pašreizējās izmaksas par internetu un kādu interneta apjomu esi abonējis, sūti ITP? uz 1688.

Noderīga informācija

Pieslēdz pakalpojumu Neierobežots internets uz 30 dienām un lieto internetu, neskaitot MB. Lai turpinātu lietot pakalpojumu arī pēc 30 dienām, īsziņas komandu nosūti atkārtoti. EEZ valstīs pieejamais interneta apjoms ar Neierobežotu internetu 30 dienām - 3,23 GB.

Pieslēdzot Neierobežotu internetu telefonā dienai, iepriekš pieslēgtais interneta apjoms netērējas. Kad beigs darboties Neierobežots internets telefonā dienai, varēsi turpināt lietot iepriekš pieslēgto interneta veidu.

Atslēdzot 100 MB vai 500 MB abonēšanu, neizmantotais apjoms uzreiz tiek atslēgts un to vairs nevar izmantot.

Priekšapmaksas kartes lietotājiem bezmaksas iekļautais interneta apjoms tiek piešķirts uz kalendāro mēnesi.

Ja pakalpojuma darbības laikā Tavai Amigo priekšapmaksas kartei beidzas avansa derīguma termiņš, interneta apjomu varēsi izmantot līdz pakalpojuma termiņa beigām.

Ņem vērā, ka abonētais interneta veids būs spēkā arī katru nākamo mēnesi. Ja kontā būs pietiekams avanss, ik pēc 30 dienām abonētais interneta apjoms tiks pieslēgts automātiski.

Amigo priekšapmaksas kartes lietotājiem, kuriem mēneša ietvaros tiek iztērēts pakalpojumā iekļautais MB apjoms un nebūs pieslēgts papildu interneta apjoms, internets tiks atslēgts.

Amigo interneta pakalpojumi piedāvā plašas izmantošanas iespējas, tomēr, lai visiem klientiem nodrošinātu iespēju baudīt pakalpojumus, tie nav paredzēti tālākai pakalpojumu sniegšanai trešajām personām. Ja Amigo pakalpojumi tiek izmantoti tam neparedzētā veidā, sistēmas automātiski var ierobežot vai pat pārtraukt pakalpojuma sniegšanu. Lūdzam iepazīties ar Amigo pakalpojumu godīgas lietošanas principiem.

Informācija par atteikuma tiesībām pieejama šeit.

Interneta piedāvātās iespējas vari baudīt atbilstoši izvēlētajai tehnoloģijai un atrašanās vietai. Šeit Tu atradīsi atbildes par elektronisko sakaru pakalpojumu kvalitāti.

Ja lieto vecāku telefona modeli un tas nav konfigurēts interneta lietošanai, nosūti pieprasījuma īsziņu PG uz numuru 1688. Atbildes īsziņā saņemsi konfigurācijas parametrus, kas jāsaglabā telefona atmiņā. Ja Tavs telefons nenodrošina parametru saņemšanu ar īsziņas palīdzību, parametru konfigurācija būs jāveic patstāvīgi.

Ja plāno lietot internetu arī ārpus Latvijas robežām, lūdzam savlaicīgi iepazīties ar interneta tarifiem ārvalstīs.

Pirms Amigo pakalpojumu lietošanas lūdzam iepazīties ar Amigo sniegto personas datu apstrādes informāciju. Amigo kā datu pārzinis šiem jautājumiem velta vislielāko vērību. Amigo sniegto pakalpojumu ietvaros personas datus apstrādājam tikai nepieciešamajā apjomā un laika periodā, kas izriet no pakalpojuma būtības un saistošo normatīvo aktu prasībām. Pakalpojuma INTERNETS TELEFONĀ ietvaros var tikt apstrādāti pamatdati, piemēram, pieslēguma numurs u.c., kā arī elektronisko sakaru metadati, tostarp  noslodzes dati – ar elektronisko sakaru pakalpojumu sniegšanu saistītā informācija. Apstrādājamo datu mērķis ir īstenot izvēlētā pakalpojuma izpildi, tostarp nodrošināt ar to saistīto kvalitāti, norēķinus un pieteikto jautājumu risināšanu, ja tādi rodas, kā arī saistošo normatīvo aktu izpildi. Datu apstrādes pamats ir pieprasītais Amigo pakalpojums un ar to saistīto normatīvo aktu īstenošana. Šāda apstrāde ir priekšnosacījums darījuma izpildei, un datu nesniegšana var daļēji vai pilnībā kavēt vai pārtraukt darījuma nodrošināšanu. Attiecībā uz saviem datiem Amigo klientam ir tiesības īstenot normatīvajos aktos noteiktās tiesības. Plašāka informācija par Amigo īstenoto personas datu aizsardzību un personu tiesībām datu apstrādes jomā pieejama Amigo privātuma politikā.


Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!