Zvanu
centrs
807 00000
 
Pakalpojumi  

Izmaksu kontrole

Pieslēdz Amigo Izmaksu kontroli un izvēlies ikmēneša summu, kuru negribi pārsniegt. Brīdī, kad tā būs sasniegta, nosūtīsim Tev informatīvu īsziņu vai ierobežosim maksas pakalpojumus.

 

Izvēlies sev piemērotāko izmaksu kontroles veidu:

   • Informatīvā izmaksu kontrole – iespēja kontrolēt savas mobilo pakalpojumu izmaksas, saņemot informatīvu īsziņu brīdī, kad pakalpojumu izmaksas mēnesī būs sasniegušas Tevis noteikto kontroles summu;
   • Izmaksu kontrole ar ierobežojumu – kad maksa par mobilajiem pakalpojumiem būs sasniegusi Tevis noteikto mēneša kontroles summu, līdz kalendārā mēneša beigām Tev tiks ierobežoti maksas pakalpojumi - izejošie zvani, īsziņas un datu pārraide, bet Tu varēsi turpināt izmantot pakalpojumā iekļautās vienības un bezmaksas pakalpojumus.
 Tu vari izvēlēties šādas Izmaksu kontroles summas: 5,50 €, 8,00 €, 10,00 €, 15,00 €, 20,00 €

 

 Ja esi sasniedzis noteikto mēneša Izmaksu kontroles robežu, Tev ir iespēja to palielināt, no piedāvātajām summām izvēloties attiecīgi lielāku limitu. Ja vēlies atstāt esošo mēneša kontroles summu, papildu nekas nav jādara - no nākamā mēneša 1. datuma esošais izmaksu kontroles limits atkal atjaunosies un summas uzskaite sāksies no jauna.

Pieslēdzot Izmaksu kontroli, lietotājs var definēt papildus vienu (Amigo, LMT, Tele2 vai Bites) numuru, kuram tiks nosūtīta informatīva īsziņa par Izmaksu kontroles summas sasniegšanu.

 

Lai pieslēgtu vai administrētu Izmaksu kontroli:

 • zvani uz Amigo info tālruni 807 00000 vai
 • sūti īsziņas komandu uz numuru 1618.
Darbība ko vēlies veiktSMS komandasSkaidrojums
Informatīvās Izmaksu kontroles pieslēgšana un limita uzstādīšana

IK5.50 uz 1618

IK8.00 uz 1618

IK10.00 uz 1618IK15.00 uz 1618
IK20.00
uz 1618
Izvēlies Izmaksu kontroles summu (5,50 €, 8,00 €, 10,00 €, 15,00 €, 20,00 €), kuru sasniedzot mēs Tev nosūtīsim informatīvu SMS.
Izmaksu kontroles ar ierobežojumu pieslēgšana un limita uzstādīšana

IKLIMIT5.50 uz 1618

IKLIMIT8.00 uz 1618

IKLIMIT10.00 uz 1618IKLIMIT15.00 uz 1618
IKLIMIT20.00 uz 1618
Izvēlies Izmaksu kontroles summu (5,50 €, 8,00 €, 10,00 €, 15,00 €, 20,00 €), kuru sasniedzot Tev tiks ierobežoti izejošie zvani, īsziņas un datu pārraide, atļaujot tikai bezmaksas vienību un virzienu izmantošanu.
Lai atceltu esošo izmaksu kontroles limituIK- uz 1618

Izmaksu kontrole Tev vairs nedarbosies.

Lai noskaidrotu esošo Izmaksu kontroles limituIK INFO uz 1618Iespēja noskaidrot, vai Tavam numuram ir pieslēgta Izmaksu kontrole un kāda ir definētā kontroles summa.
Uzstādīt vienu papildus numuru, kurš saņems īsziņu, kad būsi sasniedzis Izmaksu kontroles limita summu.

IK NR 29123456 uz 1618

29123456 vietā raksti numuru, kuram vēlies lai tiek nosūtīta informatīvā īsziņa.
Definētais numurs saņems informatīvu īsziņu brīdī, kad būs sasniegts Tavs definētais Izmaksu kontroles limits.
Dzēst ievadīto papildus informatīvās īsziņas saņēmēja numuruIKNR- uz 1618Ievadītais papildus informatīvās īsziņas saņēmējs tiks dzēsts.

 

Ielāgo!

 • Izmaksu kontroli var pieslēgt tikai Amigo pēcapmaksas pieslēgumu lietotāji.
 • Izmaksu kontrole darbojas tikai Latvijā izmantotajiem pakalpojumiem. Atrodoties ārvalstīs, aicinām patstāvīgi sekot līdzi saviem tēriņiem.
 • Uz numuru 1618 nosūtītās Izmaksu kontroles administrēšanas īsziņas ir bez maksas.
 • Izmaksu kontroles ar ierobežojumu lietotājiem, aktivizējot pakalpojumu, automātiski tiks atslēgti visi paaugstinātas maksas pakalpojumi. Piemēram, zvani un īsziņas uz telefonbalsošanas, izklaides, ziedojumu un informatīvajiem numuriem, kā arī zvani uz ārzemēm.
 • Informatīvo īsziņu Tev un papildu numuram, kuru būsi definējis, nosūtīsim, līdzko tiks sasniegta Tava noteiktā Izmaksu kontroles summa. Ņem vērā, ka tas var notikt jebkurā diennakts laikā.
 • Tarifu plāna JUNIORIEM lietotāji Izmaksu kontroli pieslēgt, atslēgt un administrēt var tikai, zvanot uz Amigo informatīvo tālruni 807 00000.
 • Pirms Amigo pakalpojumu lietošanas lūdzam iepazīties ar Amigo sniegto personas datu apstrādes informāciju. Amigo kā datu pārzinis šiem jautājumiem velta vislielāko vērību. Amigo sniegto pakalpojumu ietvaros personas datus apstrādājam tikai nepieciešamajā apjomā un laika periodā, kas izriet no pakalpojuma būtības un saistošo normatīvo aktu prasībām. Izmaksu kontroles pakalpojuma ietvaros var tikt apstrādāti pamatdati, piemēram, vārds, uzvārds, pieslēguma numurs u.c., kā arī noslodzes dati – ar elektronisko sakaru pakalpojumu sniegšanu saistītā informācija. Apstrādājamo datu mērķis ir īstenot izvēlētā pakalpojuma izpildi, tostarp nodrošināt ar to saistīto kvalitāti, norēķinus un pieteikto jautājumu risināšanu, ja tādi rodas, kā arī saistošo normatīvo aktu izpildi. Datu apstrādes pamats ir pieprasītais Amigo pakalpojums un ar to saistīto normatīvo aktu īstenošana. Šāda apstrāde ir priekšnosacījums darījuma izpildei, un datu nesniegšana var daļēji vai pilnībā kavēt vai pārtraukt darījuma nodrošināšanu. Attiecībā uz saviem datiem Amigo klientam ir tiesības īstenot normatīvajos aktos noteiktās tiesības. Plašāka informācija par Amigo īstenoto personas datu aizsardzību un personu tiesībām datu apstrādes jomā pieejama Amigo privātuma politikā.Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!