Zvanu
centrs
807 00000
 
Kļūt par klientu  

Līgumi un noteikumi

Pakalpojumu līguma noteikumi
Nomaksas noteikumi
Šeit Tu vari iepazīties ar Nomaksas līguma noteikumiem.

Pirms Amigo pakalpojumu lietošanas lūdzam iepazīties ar Amigo sniegto datu apstrādes informāciju. Attiecībā uz datu apstrādi, ko NOMAKSAS LĪGUMA ietvaros kā iekārtas servisa pārzinis veic LMT Retail & Logistics, lūgums iepazīties ar konkrētā pārziņa sniegto datu apstrādes pārskatu. Šis pārzinis patstāvīgi atbild par savā pārziņā veikto datu apstrādi un ar to saistīto personu tiesību īstenošanu. Amigo kā pakalpojuma datu pārzinis šiem jautājumiem velta vislielāko vērību. Amigo sniegto pakalpojumu ietvaros datus apstrādājam tikai nepieciešamajā apjomā un laika periodā, kas izriet no pakalpojuma būtības un saistošo normatīvo aktu prasībām. NOMAKSAS LĪGUMA ietvaros var tikt apstrādāti pamatdati, piemēram, vārds, uzvārds vai uzņēmuma nosaukums, informācija par iekārtu (modelis, sērijas numurs) u.c. Apstrādājamo datu mērķis ir īstenot izvēlētā pakalpojuma izpildi, tostarp norēķinus un pieteikto jautājumu risināšanu, ja tādi rodas, kā arī saistošo normatīvo aktu izpildi. Datu apstrādes pamats ir pieprasītais Amigo pakalpojums un ar to saistīto normatīvo aktu īstenošana. Šāda apstrāde ir priekšnosacījums darījuma izpildei, un datu nesniegšana var daļēji vai pilnībā kavēt vai pārtraukt darījuma nodrošināšanu. Attiecībā uz saviem datiem Amigo klientam ir tiesības īstenot normatīvajos aktos noteiktās tiesības. Plašāka informācija par LMT īstenoto datu aizsardzību un tiesībām datu apstrādes jomā pieejama Amigo privātuma politikā.
 
E-veikala noteikumi
Šeit Tu vari iepazīties ar e-veikala noteikumiem.
Sīkāk par saziņu ar Amigo e-veikalu, lasi šeit.
Piegādes noteikumi
Ja esi iegādājies iekārtas Amigo e-veikalā, Tev tiks nodrošināta bezmaksas piegāde visā Latvijā.
Pirms piegādes ar Tevi sazināsimies, lai vienotos par ērtāko tikšanās laiku.

Iespējamie preču saņemšanas laiki
Rīga, rajonu centri* Rīgas rajons, rajonu centri** Pārējā Latvijas teritorija
8.00-14.00 12.00-17.00
11.00-20.00
14.00-18.00
18.00-22.00
*Cēsis, Daugavpils, Jēkabpils, Jelgava, Liepāja, Rēzekne, Saldus, Talsi, Valmiera, Ventspils
**Aizkraukle, Alūksne, Balvi, Bauska, Dobele, Gulbene, Krāslava, Kuldīga, Limbaži, Ludza, Madona, Ogre, Preiļi, Tukums, Valka

Ievēro!
 • Preces varam izsniegt tikai tai personai, kura tās ir pasūtījusi, tādēļ preču saņemšanas brīdī kurjers Tev lūgs uzrādīt personu apliecinošu dokumentu. Pretējā gadījumā pasūtījums netiks izsniegts.
 • Kopā ar preci tiks nosūtīti divi eksemplāri pavadzīme-rēķins, kas apliecina, ka esi saņēmis preces. Lūdzu, paraksti tos un vienu eksemplāru atdod kurjeram.
 • Preces netiks izsniegtas, ja atteiksies parakstīt preču pavadzīmi-rēķinu.
 • Preču piegāde var aizņemt līdz trim darba dienām no pasūtījuma apstiprinājuma brīža.
 • Preču piegāde tiek veikta līdz mājas durvīm.
 • Paturi prātā piegādes dienu un laiku. Ja kurjers Tevi nevarēs satikt, samaksātā piegādes maksa, ja tāda bijusi, netiks atmaksāta. 
 • Pasūtījuma veicējs ir atbildīgs par precīzu un pilnīgu datu uzrādīšanu. Par atkārtotu pasūtījuma piegādi vai piegādi uz citu adresi var tikt piestādīta piegādes maksa.
Apmaksas noteikumi

Amigo e-veikalā vari iegādāties iekārtas par pilnu maksu vai maksāt pa daļām, slēdzot Nomaksas līgumu.

Piedāvājam izmantot kādu no šiem samaksas veidiem:

 • Skaidrā naudā
  Norēķināties par pasūtījumu skaidrā naudā iespējams preču piegādes brīdī.
 • Ar kredītkarti / debetkarti
  Norēķināties par pasūtījumu ar kredītkarti vai debetkarti iespējams tikai Amigo e-veikalā.
 • Ar pārskaitījumu

Veicot pirkumu Amigo e-veikalā, pasūtījuma rēķins tiek iekļauts pasūtījuma apstiprinājuma e-pastā. Pēc rēķina samaksas nodrošināsim pasūtījuma piegādi. Pasūtījuma saņemšanas brīdī kurjers var lūgt uzrādīt maksājuma apliecinājuma dokumentu, Tavs pienākums ir to uzrādīt.

Mazlietotu iekārtu noteikumi
Aicinām iepazīties ar mazlietotu iekārtu noteikumiem.
Atteikuma tiesības
Amigo klientiem – fiziskām personām, kas iegādājas preces vai pakalpojumus nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko vai profesionālo darbību, normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos ir tiesības izmantot atteikuma tiesības, izņemot gadījumus, kad klients dod rīkojumu pieslēgt vai atslēgt kādu pakalpojumu atbilstoši Amigo pakalpojumu līguma noteikumiem. Šāds rīkojums pakalpojuma saņemšanai vienlaikus ir arī klienta piekrišana līguma izpildes uzsākšanai.
Šeit Tu vari izdrukāt un iepazīties ar atteikuma tiesību veidlapu.
Privātuma politika
Aicinām iepazīties ar: Amigo privātuma politikas atrunuAizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!