Zvanu
centrs
807 00000
Pakalpojumi  

Nomaksa

Amigo pakalpojums Nomaksa klientiem sniedz iespēju gan Amigo, gan citu operatoru klientiem iegādāties iekārtu, maksājot par to pa daļām noteiktā laika periodā pēc iekārtas saņemšanas. Iegādājoties iekārtu nomaksā, pirkumam netiek piemērots procentu likmes maksājums.

Nomaksas līgumu iespējams noslēgt uz laiku no 3 līdz 36 mēnešiem. Mēnešu skaitu izvēlas pats lietotājs.

Citu operatoru klientiem un klientiem, kuri izmanto Amigo pakalpojums mazāk par 3 mēnešiem, maksimālais Nomaksas līguma termiņš ir 24 mēneši.

Mēneša maksa par iekārtu tiek iekļauta rēķinā par Amigo pakalpojumiem. Aprēķinot mēneša maksu, Iekārtas pirkuma maksa tiek sadalīta proporcionāli izvēlētajam Nomaksas līguma termiņam.

Pirmo iemaksu par iekārtu piemēro klientiem, kuri Amigo pakalpojumus izmanto mazāk par 3 mēnešiem. Klienti, kuri Amigo pakalpojumus lieto ilgāk kā 3 mēnešus pirmā iemaksa nav obligāta. Pirmās iemaksas apjoms var būt jebkura klienta noteikta summa, kas attiecīgi samazina turpmākos mēneša maksājumus. 

 

Ievēro!

Nomaksa ir pieejama klientiem, kuriem ir pozitīvi vērtējama kredītvēsture, pamatojoties uz Amigo klientu kredītriska pārvaldības procedūras nosacījumiem.

Nomaksas saistības ir iespējams nodot citam klientam.

Nomaksā iespējams iegādāties iekārtas, kas nodrošina balss un datu pārraides pakalpojumu izmantošanu.

Pakalpojums pieejams fiziskām un juridiskām personām.

Iekārtas, kas pieejamas Nomaksā iespējams iegādāties Amigo klientu centrā un Amigo e-veikalā. 

 

Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!