Zvanu
centrs
807 00000
 
Palīdzība  

Palīdzība


Kādi ir Interneta parametri?

Lai internetu varētu lietot telefonā, jābūt uzstādītiem Amigo mobilā interneta parametriem. Vairumam telefonu Amigo mobilā interneta parametru uzstādīšana nav nepieciešama – tā notiek automātiski brīdī, kad telefonā ievieto Amigo SIM karti. Taču ir arī vecāki telefonu modeļi, kuriem parametru uzstādīšana nenotiek automātiski. Ja esi pieslēdzis Internets telefonā pakalpojumu, taču internets nestrādā, tad, visticamāk, ka parametru uzstādīšana nav notikusi automātiski.


Lai uzstādītu Amigo mobilā interneta parametrus savā telefonā, sūti īsziņu PG uz numuru 1688. Atbildes īsziņā saņemsi interneta parametrus. Saglabā tos un aktivizē, izslēdz un ieslēdz tālruni, un lieto internetu! Ja atbildes īsziņā saņem informāciju, ka tālrunis nenodrošina parametru saņemšanu īsziņas formā, tad sameklē tālruņa lietošanas instrukciju un patstāvīgi tālrunī ievadi zemāk tabulā redzamos Amigo mobilā interneta parametrus. 


Amigo mobilā interneta parametri

Interneta pieejas punkts (APN)internet.lmt.lv
Lietotāja vārds (Username)/tukšs/
Parole (Password)/tukšs/
Kādi ir MMS parametri?

 Lai saņemtu MMS parametrus īsziņas veidā, sūti komandu MMSP uz 1688.

Ja mobilais tālrunis nenodrošina parametru saņemšanu īsziņas veidā, tad parametru konfigurācija Tev jāveic patstāvīgi - pie ziņu uzstādījumiem.

Amigo MMS parametri:

MMSC URL http://mmsc.lmt.lv/mmsc
IP adrese (WAP Gateway)212.093.097.201
GPRS datu pārraides piekļuves punkts (APN)mms.lmt.lv
Datu nesējs GPRS

 

Ievēro!

MMS parametri atšķirībā no GPRS parametriem nav jāsaglabā pie interneta (WAP pārlūka iestatījumiem), bet gan pie ziņojumu (multivides ziņojumu) iestatījumiem.

Bezmaksas informatīvais tālrunis 1633

Zvanot uz bezmaksas informatīvo tālruni 1633, Tu vari noskaidrot avansa atlikumu un termiņus, papildināt avansu un nomainīt bezmaksas informatīvā tālruņa 1633 atskaņošanas valodu.

Noskaidro atlikumu

Tu vari noskaidrot Amigo kartes avansa atlikumu un kartes termiņus, zvanot uz bezmaksas informatīvo tālruni 1633. Lai noklausītos automātiskā atbildētāja paziņojumu par kartes termiņiem, nospied taustiņu 1.
Ja vēlies informāciju par kartes avansa atlikumu un termiņiem saņemt īsziņā, nosūti SMS ar i uz 1633.

Papildini

Lai papildinātu Amigo kartes avansu, zvani uz bezmaksas informatīvo tālruni 1633, spied taustiņu 2 un noklausies automātiskā atbildētāja norādījumus.

Nomaini valodu

Lai izvēlētos valodu 1633 automātiskajiem balss paziņojumiem, piezvani uz bezmaksas informatīvo tālruni 1633 un uzmanīgi noklausies automātiskā atbildētāja norādījumus - nospied taustiņu 3 un izvēlies vēlamo valodu turpmākajiem automātiskā atbildētāja paziņojumiem:
 • 1 taustiņš - ja vēlies latviešu valodu;
 • 2 taustiņš - ja vēlies krievu valodu;
 • 3 taustiņš - ja vēlies angļu valodu.

Ielāgo! 

Ja Tavai Amigo kartei beidzies lietošanas termiņš, Tu vari to atjaunot 3 mēnešu laikā, piezvanot uz Amigo informatīvo tālruni 80700000 un nosaucot Amigo numuru un oriģinālo PIN 1 kodu.

 

Kas ir PIN kods?
Tavu Amigo karti no „nelabvēļiem" pasargās PIN 1 koda lietošana. Atceries savu PIN 1 kodu un neizpaud to citiem! 
PIN 1 kods ir norādīts uz plastikāta kartes, kurā iestiprināta Amigo SIM karte, un tas ir jāievada, pirmo reizi ievietojot Amigo karti tālrunī, kā arī turpmāk, kad ieslēgsi tālruni.

PIN 1 koda maiņa
Ja vēlies nomainīt savu PIN 1 kodu, izmanto šādu taustiņu kombināciju: 
 *  *  0  4  *  vecais PIN *  jaunais PIN *  atkārtot jauno PIN # 

Bloķēts PIN 1 kods
Ja PIN 1 kods 3 reizes tiek ievadīts nepareizi, SIM karte tiek bloķēta. Atbloķēt SIM karti var, ievadot 8 zīmju PUK kodu.
Ja PUK kods 10 reizes tiek ievadīts nepareizi, SIM karte tiek bloķēta neatgriezeniski.
Ievēro!
Saglabā plastikāta karti vai kodu lapiņu ar saviem oriģinālajiem PIN un PUK kodiem, jo tie Tev var noderēt dažādu pakalpojumu izmantošanai!
Kāds ir īsziņu centra numurs?
Ja Tev neizdodas nosūtīt īsziņas, pārbaudi vai mobilajā tālrunī pareizi saglabāts īsziņu centra numurs. Īsziņu centra numuram jābūt ievadītam pie īsziņu iestatījumiem šādi +37129202020.

Piemēram:

Nokia Izvēlne – Īsziņas – Ziņu uzstādījumi – Ziņu centri
SonyEricssonSMS sūtīšana – Iestatījumi – Īsziņas – Servisa centrs
Siemens Izvēlne – Īsziņas – Ziņu iestatījumi – SMS profile – Mainīt iestatījumus – Pakalpojumu centrs
Samsung Īsziņas – Iestatījumi – SMS – sūtīšanas iestatījumi – SMS servisa centrs
LG Izvēlne – Ziņojumi – Iestatījumi – Teksta ziņojumi – SMS centrs 
Kas ir īsziņa par nesaņemtu zvanu?

 

Kā darbojas īsziņa par nesaņemtu zvanu?

 

Brīdī, kad Tavs tālrunis ir izslēgts vai atrodas ārpus uztveršanas zonas, balss paziņojums zvanītāju informē, ka Tev pašlaik nevar piezvanīt. Ja zvanītājs vēlas, lai Tev tiktu nosūtīta viņa apmaksāta īsziņa, viņam jāsagaida signāls pēc paziņojuma atskaņošanas.
Pēc tālruņa ieslēgšanas Tu saņemsi vienu vai vairākas īsziņas ar informāciju par katru nesaņemto zvanu:

 • datums, kurā tika veikts zvans;
 • zvanītāja numurs;
 •  zvana laiks.

Kā pieslēgt īsziņas par nesaņemtajiem zvaniem?

Lai aktivizētu pakalpojumu, sūti īsziņu ar atbilstošo komandu uz servisa kodu 1688:

 • LJ - paziņojums tiks atskaņots latviešu valodā;
 • KJ - paziņojums tiks atskaņots krievu valodā;
 • AJ - paziņojums tiks atskaņots angļu valodā.

Pēc īsziņas komandas (LJ, KJ, AJ) nosūtīšanas saņemsi apstiprinājuma īsziņu par to, ka pakalpojums pieslēgts. Turpmāk šis pakalpojums darbosies ikreiz, kad Tavs tālrunis būs izslēgts vai atradīsies ārpus uztveršanas zonas.

 

Kā atslēgt īsziņas par nesaņemtajiem zvaniem?

Lai atteiktos no pakalpojuma, sūti īsziņu komandu N uz servisa kodu 1688.

Ielāgo!
Gadījumā, ja Tavai Amigo kartei ir beidzies avansa derīguma vai lietošanas termiņš, īsziņas par nesaņemtajiem zvaniem netiks nosūtītas.
Ja vēlies saņemt īsziņas arī par zvaniem, kas pienākuši brīdī, kad Tavs tālrunis neatbild vai ir aizņemts, tad pēc pakalpojuma aktivizēšanas nepieciešams uzstādīt nosacījuma pāradresāciju.

Cik maksā īsziņas par nesaņemtajiem zvaniem?

Tev:

 • pakalpojuma aktivizēšana vai atslēgšana maksā standarta īsziņas cenu;
 • par īsziņām, ko saņemsi, Tev nebūs jāmaksā.

Zvanītājam:

 • būs jāmaksā par paziņojuma daļu pēc signāla atskaņošanas;
 • ja uz numuru, kas aktivizējis pakalpojumu, zvana Amigo kartes lietotājs un sagaida signālu, tiek ieturēta samaksa par signāla atskaņošanas laiku.

Par citu operatoru pieslēguma tarifiem, kas tiek aprēķināti, zvanot uz numuru, kuram aktivizēts pakalpojums, lūdzam interesēties pie attiecīgā operatora.Kas ir īsziņa par rēķinu?
Īsziņa par rēķinu Amigo pēcapmaksas pieslēguma lietotājiem, sniedz informāciju par rēķina stāvokli.

Lai saņemu Tev nepieciešamo informāciju, sūti īsziņu ar atbilstošo komandu uz servisa kodu 1699.

Īsziņas komanda Atbildē ietvertā informācija
I
(informācija)
informācija par norunāto summu (€ ar PVN):
 • sarunu vai īsziņu skaits;
 • pārraidītais un saņemtais GPRS datu pārraides apjoms;
 • summa par sarunām, īsziņām un MMS.
R
(rēķins)
informācija par pēdējo izrakstīto rēķinu un tā stāvokli:
 • pēdējā izrakstītā rēķina numurs;
 • rēķina summa;
 • kopējā summa apmaksai;
 • rēķina apmaksas datums.
RR
(regulārais rēķins)
informācija par katru jauno izrakstīto  ikmēneša rēķinu un tā stāvokli:
 • pēdējā izrakstītā rēķina numurs;
 • rēķina summa;
 • kopējā summa apmaksai;
 • rēķina apmaksas datums.

Kādi ir godīgas lietošanas noteikumi?

ZetCOM pakalpojumi ir paredzēti godīgai izmantošanai atbilstoši  ZetCOM Pakalpojumu līguma noteikumiem, ZetCOM pakalpojumu aprakstiem un lietošanas nosacījumiem, kā arī normatīvajiem aktiem. Ar ZetCOM Pakalpojumu līguma noteikumiem un pakalpojumu aprakstiem var iepazīties mājas lapā, kā arī jebkurā ZetCOM  klientu centrā.

ZetCOM aizsardzība pret krāpniekiem

Lai nodrošinātu augstu aizsardzības līmeni pret krāpšanu un ZetCOM pakalpojumu un numuru prettiesisku izmantošanu, ZetCOM ir ieviesta krāpniecības noteikšanas un novēršanas sistēma. Tā ļauj identificēt klienta netipisku uzvedību, kas var liecināt, ka galiekārta, pakalpojumi vai numuri tiek izmantoti nepareizi vai ļaunprātīgi – pretēji paredzētajam mērķim vai veidiem, vai arī tiek aizskartas citu lietotāju un ZetCOM intereses.


Piemēri

 • Konstatēta zvanu, ziņojumu, datu pārraides vai citu pakalpojumu izmantošana lietotājiem neraksturīgā veidā, ilgumā vai apjomā.
 • Izmantota pakalpojuma saņemšanas nosacījumiem neatbilstoša galiekārta.
 • Lietota galiekārta, kas iepriekš izmantota nelabticīgi labuma gūšanai vai citu prettiesisku darbību veikšanai.
 • Konstatēta pakalpojumu izmantošana pretēji tam paredzētajam mērķim un/vai veidam.
 • Pakalpojums, SIM karte un/vai galiekārta izmantota tālākai pakalpojumu sniegšanai vai signāla pārraidei (piem., datu pārraides tālāka sniegšana trešajām personām u.c.).
 • Veikti vai saņemti gari, vienveidīgi, līdzīgi, atkārtoti vai citādi netipiski zvani vai ziņojumi (piem., e-pasti, īsziņas, MMS u.c.).
 • Zvanu vai ziņojumu mērķis nav bijis sazināties.
 • Zvani vai ziņojumi izmantoti reklāmai, komerciālu paziņojumu sūtīšanai vai komercdarbībai.
 • Zvani vai ziņojumi izmantoti labumu gūšanai no ZetCOM vai citu operatoru pakalpojumiem pretēji to lietošanas mērķim – sazināties.

Šajos gadījumos ar Tevi var sazināties ZetCOM pārstāvis, lai pārliecinātos, ka galiekārta tiek lietota labticīgi un ar īpašnieka piekrišanu. Taču var būt arī gadījumi, kad sistēma automātiski vai pēc informācijas saņemšanas no citiem operatoriem ierobežo vai pat pārtrauc noteikta pakalpojuma sniegšanu, lai novērstu pārmērīgu zaudējumu rašanās iespēju, nelabticīgu pakalpojumu vai numuru izmantošanu, kā arī nodrošinātu citu lietotāju interešu aizsardzību.

Šādos gadījumos
ZetCOM neatmaksā klienta samaksāto naudas summu, nepiešķir paredzētos labumus, kā arī liedz iespēju izmantot nelabticīgi iegūtos labumus. Ja pārbaudes laikā apstiprinās, ka, izmantojot pakalpojumus vai numurus, ir pārkāpti normatīvie akti, ZetCOM ir pienākums sadarboties ar uzraudzības iestādēm un sniegt pieprasīto informāciju par personu, kas pieļāvusi pārkāpumus, kā arī pārkāpuma novēršanas, apturēšanas vai izmeklēšanas nolūkā īstenot uzraugošo iestāžu pieņemto lēmumu izpildi.


Ja neesi pārliecināts, vai Tavas darbības
ZetCOM tīklā tiks uzskatītas par netipiskām vai kā citādi var pārkāpt normatīvo aktu prasības, aicinām savlaicīgi sazināties ar ZetCOM, lai saņemtu atbildes uz visiem neskaidrajiem jautājumiem. Tāpat aicinām sazināties ar ZetCOM arī gadījumos, ja attiecīgo ZetCOM pakalpojumu ir paredzēts izmantot no pamatmērķa atšķirīgā veidā.

Kas ir kredītlimits?

Kredītlimits ir Amigo noteikta sākotnējā naudas summa* par pakalpojumiem, kurus parasti var izmantot bez iepriekšējas samaksas.Atsevišķiem pakalpojumiem var tikt noteikts arī no kopējā kredītlimita atšķirīgs kredītkontroles apjoms un/vai kontroles veids. Izmantojot pakalpojumu apjomu, kas sasniedz kredītlimitu, mēs varam papildus sazināties ar klientu un/vai lūgt iemaksāt avansu. Tomēr vairumā gadījumu tiek nodrošināta iespēja izmantot pilnu klientam nepieciešamo pakalpojumu apjomu bez papildu iemaksas. 

Vairāk par kredītlimitu lasi šeit.Kas ir viesabonēšanas izvēles pakalpojumi?

Tā ir iespēja no 01.07.2014. Eiropas Ekonomikas zonas valstīs izvēlēties citu mobilo sakaru operatoru piedāvātos pakalpojumus.

 • Interneta pakalpojumu pārdevēja piedāvātās iespējas var izmantot to ārvalstu operatoru tīklos, kas piedāvā šādu iespēju, izvēloties konkrēto tīklu un sava telefona uzstādījumos nomainot interneta piekļuves punktu uz euinternet.
 • Alternatīvā viesabonēšanas pārdevēja pakalpojumi būs pieejami, tiklīdz kāds no ārvalstu operatoriem izrādīs interesi par šādu pakalpojumu sniegšanu Latvijas iedzīvotājiem un noslēgs atbilstošu sadarbības līgumu.

Amigo neatbild par šo pakalpojumu saturu, kvalitāti, tarifiem, norēķiniem un samaksas kārtību, līguma izpildi un zaudējumiem.

 


Kas ir atteikuma tiesības?
Amigo klientiem – fiziskām personām, kas iegādājas preces vai pakalpojumus nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko vai profesionālo darbību, normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos ir tiesības izmantot atteikuma tiesības, izņemot gadījumus, kad klients dod rīkojumu pieslēgt vai atslēgt kādu pakalpojumu atbilstoši Amigo pakalpojumu līguma noteikumiem. Šāds rīkojums pakalpojuma saņemšanai vienlaikus ir arī klienta piekrišana līguma izpildes uzsākšanai.
Šeit Tu vari izdrukāt un iepazīties ar atteikuma tiesību veidlapu.
"Mobilais maksājums" pakalpojumu sniedzēji
Pakalpojuma numurs/ kodsPreces/ PakalpojumiIzmaksasPartneris / Piegādātājs
1859
Stāvvietu apmaksa
Maksa par darījuma apkalpošanu € 0.25.SIA "Mobilly"
Reģ. Nr. 40003654405

tel.1859
info@mobilly.lv
www.mobilly.lv
1859
Jūrmalas caurlaides
 • Jūrmalas vienreizējā iebraukšanas nodeva
  € 2.00;
 • Mobilly atbildes īsziņas cena € 0.07;
 • Maksa par darījuma apkalpošanu  € 0.25.
SIA "Mobilly"
Reģ. Nr. 40003654405

tel.1859
info@mobilly.lv
www.mobilly.lv

Kas ir mobilā satura pakalpojumi?
Mobilā satura pakalpojumus nodrošina dažādi satura sniedzēji, un šos pakalpojumus var iegādāties ar īsziņas vai zvana palīdzību, kā arī piesakoties internetā. Satura nodrošinātāji ir atbildīgi, lai Tev kā lietotājam tiktu sniegta pilnīga un skaidra informācija par pakalpojumu, piemēram, pakalpojuma apraksts un maksa, pieteikšanās un atteikšanās kārtība, kontaktinformācija.


Lai aizsargātu Tavas intereses, Latvijas mobilo sakaru operatori ir izstrādājuši mobilā satura pakalpojumu kodeksu – tas paredz, ka satura nodrošinātājiem ir pienākums ievērot vienotus mobilā satura pakalpojumu sniegšanas principus.

Iepazīsties ar Mobilā satura pakalpojumu kodeksu.

 

Vairāk par Mobilā satura pakalpojumiem un to maksu uzzini šeit.
Mobilā satura piegādātāji

Mobilā satura piegādātāji

Pakalpojuma numurs (kods) Pakalpojumu sniedzēja nosaukums Kontaktinformācija Sākums
144
1819
1881
CDR SIA info@esteria.lv
67887000
www.esteria.lv
29311819 Fortumo OÜ s.fortumo.com fortumo.com
29311818 Google Ireland Limited https://support.google.com/googleplay https://play.google.com/store
1800
120
Idea Bits Latvia AS support@text2reach.com
67502788 (klientu apkalpošanas centrs)
67271410 (tikai Draugiem.lv portāla pakalpojumi)
www.text2reach.com
www.draugiem.lv
157
159
177
1188
8585
Lattelecom SIA sms@lattelecom.lv
67049994
www.lattelecom.lv
1863
1885
Link Mobility SIA support@linkmobility.lv
67226177
www.linkmobility.com
1897 MobiGW OÜ support.LV@TXThelper.com
67151240
mobisolutions.com
1827 Mobīlie pakalpojumi SIA info@mpakalpojumi.lv
20227666
www.mpakalpojumi.lv
1859 Mobilly SIA info@mobilly.lv
1859 vai 22001859
www.mobilly.lv
1824
1868
8889
Netsmart International LTD help@laikamobile.com
67881528
www.laikamobile.com(www.netsmart.com.cy)
8878 Nowa OÜ info@nowa.ee
25992539
www.nowa.ee
1838 Sales.lv SIA support@sales.lv
67274479
www.sales.lv
1896
8385
SMS Online SIA to.lv@sms-online.com
67625422
www.sms-online.com
1605 Spotify AB info@lmt.lv
80768076
www.lmt.lv/lv/spotify
www.lmt.lv/lv/spotify-premium
1851 SS SIA support@internet.lv
67333317
www.ss.com
1850 Verozona UAB info@vero.lt
28221655
www.veromobile.eu
29300136 Vertex LV SIA support@vertexsms.com
25910529
www.vertexsms.com


Kā aprēķināt patērēto interneta apjomu?

 Lai palīdzētu novērtēt patērēto interneta apjomu, esam sagatavojuši "špikeri".

 • E-pasts, kas satur tikai tekstu, t.i., bez pielikumiem, – 0,01 līdz 0,1 MB
 • A4 izmēra teksta dokumenta atvēršana (lejupielāde) – 0,2 MB
 • Interneta ziņu portāla atvēršana – 2,5 MB
 • Augstas izšķirtspējas fotogrāfijas lejupielāde – 2 līdz 4 MB
 • Mūzikas faila lejupielāde – 5 MB
 • YouTube videoklipa skatīšanās – vidēji 5 MB minūtē, taču interneta apjoms ir atkarīgs no video izšķirtspējas – jo tā augstāka, jo patērētais interneta apjoms būs lielāks
 • Interneta radio atskaņošana – 1 MB minūtē
Kas jāņem vērā, ja rēķinu vēlos saņemt pa pastu?
Ikvienam Amigo klientam ir iespēja saņemt ikmēneša rēķinu pa pastu tikai par 0,54 € mēnesī – šī maksa segs rēķina drukas un piegādes izdevumus. Ja vēlies, lai rēķina piegāde tiktu veikta bez maksas, izvēlies saņemt to ērtā un videi draudzīgā veidā – pa e-pastu!

Lai pieteiktos rēķina saņemšanai pa e-pastu, sūti īsziņu ar savu e-pasta adresi uz numuru 1632.

PIEMĒRS: janis.kalnins@inbox.lv uz 1632

Maksa par rēķinu piegādi pa pastu netiek piemērota šādām personām:

 • klientiem no 62 gadu vecuma;
 • klientiem, izdienas pensijas saņēmējiem, piesakoties Amigo klientu centrā, uzrādot izdienas pensijas saņēmēja apliecību;
 • personām ar invaliditāti, piesakoties Amigo klientu centrā, uzrādot invalīda apliecību.
Kā var nomainīt rēķina saņemšanas e-pasta adresi?
Lai nomainītu rēķina saņemšanas e-pasta adresi, sūti īsziņu ar savu jauno e-pasta adresi uz numuru 1632.
PIEMĒRS: janis.kalnins@inbox.lv
uz 1632


Kā rīkoties, ja neesmu samaksājis Amigo rēķinu laikā?

Ja radusies situācija, ka Amigo rēķinu nevari samaksāt norādītajā termiņā un apjomā, aicinām savlaicīgi sazināties ar mums pa tālruni 80700000 vai e-pastu info@amigo.lv. Lai rastu atbilstošāko situācijas risinājumu, mēs izvērtējam katru gadījumu individuāli. 

 

Lūdzu, atceries, ka gadījumos, kad rēķins nav samaksāts savlaicīgi vai samaksāts tikai daļēji, saskaņā ar Amigo pakalpojumu līguma noteikumiem tiek aprēķināti nokavējuma procenti 0,2 % apmērā no nesamaksātās summas par katru nokavēto dienu. Nokavējuma procentu summa tiek iekļauta nākamajos rēķinos un tās apmērs tiek noteikts atbilstoši Civillikumam. Pēc Amigo pakalpojumu līguma izbeigšanas līgumsoda aprēķināšana tiek pārtraukta. 

 

Vienlaicīgi Amigo ir tiesības normatīvajos aktos noteiktā kārtībā pilnīgi vai daļēji pārtraukt pakalpojumu sniegšanu un/vai izbeigt līgumu, kā arī normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā nodot informāciju par parādu un klientu reģistrētām parādnieku un kredītvēstures datubāzēm. Turklāt laikposmu, kad Amigo pakalpojumu sniegšana tiek pārtraukta lietotāja parāda dēļ, Amigo ir tiesīgs aprēķināt abonēšanas/mēneša maksu par laiku, kad pakalpojumi bija pārtraukti, saglabājot klienta numuru, kā arī maksu par pakalpojumu pārtraukšanu un atjaunošanu. Tādēļ aicinām savlaicīgi vērsties pie Amigo, lai individuāli risinātu šādus jautājumus.

Plašāka informācija Amigo pakalpojumu līguma noteikumos.

Piekļuves liegšana interneta vietnēm

Atbilstoši Elektronisko sakaru likuma 19.panta pirmās daļas 22.punktam un Ministru kabineta noteikumiem Nr.291 "Kārtība, kādā Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcija sagatavo un nosūta lēmumu par piekļuves ierobežošanu Latvijā nelicencētu interaktīvo azartspēļu organizētāju interneta mājas lapām" tiek ierobežota piekļuve Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijas norādītajām Latvijā nelicencētu interaktīvo azartspēļu organizētāju interneta vietnēm. Bloķēto interneta vietņu saraksts pieejams Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijas tīmekļa vietnē.


Klientu saziņa ar Amigo
Ja rodas kādi jautājumi vai neskaidrības, droši sazinies ar mums:
 • zvani uz Amigo diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 807 00000;
 • raksti uz e-pastu: info@amigo.lv;
 • dodies uz Amigo klientu centru t/c Origo vai Jelgavā, Katoļu ielā 1A, kādu no Latvijas Pasta nodaļām, Evelatus veikaliem un pie Amigo dīleriem visā Latvijā;
 • par jautājumiem kas saistīti ar preču un pakalpojumu iegādi Amigo e-veikalā, raksti uz e-veikals@amigo.lv vai zvani 807 00000.

Lai labāk izprastu jautājumu būtību, rastu piemērotāko problēmu risinājumu un ievērotu Amigo drošības intereses, sarunas, kas veiktas, zvanot uz Amigo informatīvo tālruni, tiks ierakstītas un saglabātas. Šos ierakstus var izmantot sūdzību izskatīšanai -  tie uzskatāmi par pierādījumiem klienta un Amigo saziņai savstarpējo strīdu risināšanā.
Klientam ir tiesības par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu vērsties Amigo ar rakstisku pieteikumu. Atbildi uz rakstisku klienta pieteikumu Amigo sniedz normatīvajos aktos noteiktajā termiņā. Visos pārējos gadījumos - 30 dienu laikā no attiecīgās pretenzijas saņemšanas dienas, ja attiecīgajā jautājumā nav nepieciešama papildu apstākļu noskaidrošana.
Visi strīdi un nesaskaņas, kas var rasties starp Amigo un klientu, vispirms tiek risināti sarunās, kuru uzsākšanai nepieciešams rakstisks klienta iesniegums Amigo. Ja vienošanās netiek panākta, strīdi tiek risināti normatīvajos aktos noteiktā kārtībā.
Ja jautājumu neizdodas atrisināt sarunu ceļā, patērētājiem ir tiesības tālāk vērsties pie konkrētās jomas ārpustiesas strīdu risinātājiem, kas iekļauti Patērētāju tiesību aizsardzības centra mājaslapā publicētajā sarakstā http://ptac.gov.lv/,  tostarp jautājumos saistībā ar elektronisko sakaru pakalpojumiem  - vērsties Sabiedrisko pakalpojumu regulēšana komisijā sprk.gov.lv/, vai arī attiecībā uz internetā iegādātām precēm un pakalpojumiem izmantot Eiropas SIT platformu atbilstoši ES Regulai Nr.524/2013 https://webgate.ec.europa.eu.

 

Kā rīkoties, ja vēlos saņemt piedāvājumus no Amigo?
Ja vēlies būt informēts par Amigo jaunumiem, aktualitātēm un piedāvātajām iespējām uz savu tālruni, Tev jāiesniedz sava piekrišana šādu Amigo piedāvājumu saņemšanai. Tas ir pavisam viegli!

Lai sniegtu savu piekrišanu, no sava tālruņa, uz kuru vēlies saņemt informāciju, sūti īsziņu JAUNUMI uz numuru 29308070. Savu piekrišanu jebkurā laikā tikpat viegli var atsaukt, uz to pašu numuru sūtot komandu STOP.

Ja pēc laika tomēr pārdomā – droši atkal sūti no jauna pieteikšanās īsziņu. Šādi Tu viegli vari papildus informēt arī par citu savu tālruni – tikai nosūti pieteikšanās komandu no cita sava tālruņa. Tāpat vari labot informāciju par esošo tālruni. Ja savu tālruni nodod lietošanā citai personai, lūdzam mūs par to informēt, lai varam veikt izmaiņas un īstenot jaunā lietotāja izvēles. Atsaukums attieksies uz turpmāko, bet neietekmēs apstrādi, kas veikta pirms atsaukuma saņemšanas. Piekrišanas došana vai atsaukums ir Tava brīva izvēle un tas neuzliek obligātus papildu pienākumus.

Pieteikšanās jaunumiem ir apstiprinājums, ka esi iepazinies ar šo informāciju un piekrīti, ka Amigo kā pārzinis, pamatojoties uz Tavu piekrišanu, apstrādā Tavus datus - tālruņa numuru un, ja tāds sniegts, arī e-pastu un citu kontaktinformāciju, lai ar Tevi sazinātos zvana, īsziņas vai e-pasta veidā, lai piedāvātu pakalpojumus, tai skaitā aktualitātes, jaunumus, individuālus sveicienus no Amigo un aptaujas.

Piekrišana ir spēkā līdz tās atsaukšanas brīdim vai izpildei, ja tas ir ātrāk. Par izpildi var tikt uzskatīta situācija, ja, piemēram, kopš pēdējās komunikācijas ir pagājuši vairāk nekā seši mēneši un nav paredzama turpmāka informācijas apmaiņa.

Šī piekrišana attiecas uz personām, kas var patstāvīgi darboties. Ja informāciju par piedāvājumiem vēlas saņemt persona, kas ir jaunāka par normatīvajos aktos noteikto vecuma robežu, kas dod tiesības patstāvīgi darboties, lūdzam ar mums sazināties šādas personas vecākus vai aizbildņus.
Plašāka informācija par Amigo privātuma politiku pieejama šeit.

 
Privātuma atruna/ Privātuma politika

Amigo mājas lapas apmeklētāju personas datu aizsardzību Amigo nodrošina atbilstoši Latvijā spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. Amigo ir veicis visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu personas datu drošību un nepieļautu to nepamatotu nokļūšanu trešo personu rīcībā. Tomēr Amigo nevar uzņemties atbildību par citām mājas lapām, uz kurām ir saites no Amigo mājas lapas, vai par citu personu pakalpojumiem, kam var piekļūt, izmantojot LMT tīklu.
Informācija, kas par apmeklētājiem tiek iegūta, izmantojot Amigo mājas lapu, tiek apstrādāta atbilstoši to ieguves mērķim, piemēram, lai sniegtu apmeklētāja pieprasīto informāciju vai nodrošinātu pakalpojumu sniegšanu u.tml.
Lai varētu nodrošināt pakalpojumus un izvērtēt nepieciešamību uzlabot mājas lapas saturu un tā izvietojumu, arī par Amigo mājas lapas apmeklētājiem tiek apstrādāta informācija, kas ietverta mājas lapas piekļuves failos, piemēram, IP adrese, interneta servisa nodrošinātājs, apmeklējuma laiks, aplūkotās sadaļas. Amigo interneta ātruma mērītāja izmantošanas gadījumā papildus tiek apstrādāti mērījumu laikā iegūtie rezultāti.
Arī Amigo mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas nodrošina mājas lapas plašākas izmantošanas iespējas. Atbilstoši izmantoto tehnoloģiju piedāvātajām iespējām var atteikties no sīkdatņu izmantošanas, tomēr tas nav ieteicams, jo šādā gadījumā tiks samazinātas Amigo mājas lapas izmantošanas iespējas. Šeit Tu vari iepazīties ar sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.


Informācija par personas datu apstrādi/ Privātuma politika

Amigo veiktā personas datu apstrāde/ Privātuma politikaZetCOM SIA (Amigo), reģ.nr. 40003582107, juridiskā adrese Ropažu iela 6, Rīga, LV-1039, kā Datu valsts inspekcijā reģistrēts personas datu apstrādes pārzinis saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu un citiem normatīvajiem aktiem veic personas datu apstrādi atbilstoši Datu valsts inspekcijā reģistrētajiem personas datu apstrādes mērķiem. 
Ikvienam ir iespēja brīvi izvēlēties – dot vai nedot piekrišanu savu personas datu apstrādei, kā arī jebkurā laikā viegli un ērti, sazinoties ar mums, atsaukt piekrišanas, neietekmējot apstrādi, kas veikta līdz atsaukuma brīdim. Tāpat ikviena persona var īstenot normatīvajos aktos noteiktās datu subjekta tiesības, tostarp tiesības saņemt informāciju par saviem datiem, iebilst pret apstrādi, tai skaitā leģitīmo interešu izmantošanu, kā arī iesniegt pieteikumu par datu labošanu, dzēšanu, ierobežošanu un pārnešanu, sniegt viedokli un lūgt pārskatīt automatizēta procesa ietvaros pieņemtu lēmumu, kā arī nepieciešamības gadījumā iesniegt sūdzību uzraugošajām iestādēm personas datu apstrādes jautājumos.
Šeit Tu vari plašāk iepazīties ar Amigo īstenoto Privātuma politiku.

LMT Retail & Logistics veiktā personas datu apstrāde
LMT Retail & Logistics SIA (reģ.nr.40103148504, juridiskā adrese Ropažu iela 6, Rīga, LV-1039) kā personas datu apstrādes pārzinis veic datu apstrādi un nodrošina to aizsardzību atbilstoši normatīvajiem aktiem personas datu apstrādes jomā. 
Ikvienam ir iespēja brīvi izvēlēties – dot vai nedot piekrišanu savu personas datu apstrādei, kā arī jebkurā laikā viegli un ērti, 
sazinoties ar mums, atsaukt piekrišanas, neietekmējot apstrādi, kas veikta līdz atsaukuma brīdim. Tāpat ikviena persona var īstenot normatīvajos aktos noteiktās datu subjekta tiesības, tostarp tiesības saņemt informāciju par saviem datiem, iebilst pret apstrādi, tai skaitā leģitīmo interešu izmantošanu, kā arī iesniegt pieteikumu par datu labošanu, dzēšanu, ierobežošanu un pārnešanu, sniegt viedokli un lūgt pārskatīt automatizēta procesa ietvaros pieņemtu lēmumu, kā arī nepieciešamības gadījumā iesniegt sūdzību uzraugošajām iestādēm personas datu apstrādes jautājumos.
Šeit Tu vari plašāk iepazīties ar LMT Retail & Logistics īstenoto 
Privātuma politiku. Nododot iekārtu remontā, lūdzam iepazīties arī ar TSC Privātuma politiku.Kādi dokumenti nepieciešami, lai kļūtu par Amigo klientu?

Neatkarīgi no tā, vai kļūsti par mūsu klientu Amigo e-veikalā, klientu centrā, dīleru tirdzniecības vietā, būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments - pase, personas apliecība (ID karte). 

Normatīvajos aktos paredzētajos gadījumos klientu konsultants var lūgt atļauju nokopēt šo dokumentu un rakstiski apliecināt, ka tas ir paredzēts iesniegšanai Amigo. Mums ir svarīgi pārbaudīt un identificēt klientu, lai izslēgtu jebkādu krāpniecības iespēju un nepieļautu konfidenciālas informācijas nesankcionētas noplūšanas risku. 

Informācija par klientu tiks uzkrāta un apstrādāta tikai darījuma izpildes nodrošināšanai. Tomēr, ja nevēlies, lai Tavs personu apliecinošais dokuments tiktu kopēts, informē par to klientu konsultantu. Mūsu pārstāvis palīdzēs pašrocīgi aizpildīt iesniegumu ar Taviem personas datiem pakalpojumu nodrošināšanai. 

 

Atceries!
Tev vienmēr ir tiesības pieprasīt Amigo savu datu precizēšanu, izlabošanu, kā arī atteikties atļaut kopēt dokumentus. Amigo klientu konsultanti vienmēr izskaidros jebkuru jautājumu, kas radīsies saistībā ar personas datu apstrādi.

 

Lai nodrošinātu iespējami plašākas pakalpojumu sniegšanas iespējas, uzsākot sadarbību un sadarbības laikā Amigo vērtē klienta maksātspēju, maksāšanas disciplīnu un citus kritērijus. Rūpējoties par klienta spēju pildīt saistības ilgtermiņā, sadarbību ar klientu vienmēr izvērtējam individuāli, un jebkādi ierobežojumi var tikt veikti tikai pēc objektīva un samērīga risku izvērtējuma. Sīkāk par personas datu aspektiem lūdzam skatīt Amigo Privātuma politikā

Kas ir viedais e-mārketings?
http://cms.lmt.lv/lv/papildpakalpojumi-6?fid=30

Klientu izdarītās izvēles izvirzām pirmajā vietā, un mūsdienu tehnoloģiju rīki palīdz mums vislabāk to īstenot. Ikdienas plašajā saziņā e-pastos nonāk arvien lielāks informācijas apjoms. Kaut objektīvi tā parasti ir vajadzīga un derīga informācija, konkrētam saņēmējam tā var nešķist tik interesanta vai saistoša. Tādējādi var rasties situācija, ka saistošu un gaidītu informāciju saņēmējs var nemaz nepamanīt. Lai pilnveidotu saziņas iespēju un varētu informēt klientu pēc iespējas pārredzamākā veidā, līdzīgi kā citiem Eiropas un pasaules komersantiem mūsu sūtītajos informācijas un piedāvājumu e-pastos var būt ietverts viedais risinājums, kas dod iespēju mums saņemt atbildi, piemēram, ja mūsu e-pasta piegāde nav bijusi sekmīga, tostarp, ja e-pasta adrese nav eksistējoša vai saņēmēja servera pusē ir bijuši traucējumi; saņemt ziņu, vai nosūtītais e-pasts ir saņemts un to ir bijusi iespēja atvērt un apskatīt; vai ir aktivizēta mūsu e-pastā ietvertā informācijas vai piedāvājuma saite un veiktas kādas ar piedāvājumu saistītas aktivitātes, piemēram, veikts pirkums vai pasūtījums u.tml.; vai saņēmējs informāciju ir atzīmējis kā neinteresantu (mēstule) vai arī nolēmis pavisam atteikties no mūsu piedāvājumu turpmākas saņemšanas. Interaktīva saziņa ļauj mums ātrāk pielāgoties klienta vajadzībām un vēlmēm, nekavējot klienta laiku ar mazāk interesējošu saturu vai – gluži otrādi – vajadzības gadījumā pievēršot papildu vai atkārtotu uzmanību jautājumiem, ja kāds no nozīmīgāka satura sūtījumiem nav ilgākā laika posmā apskatīts un/vai neesam par to saņēmuši atbildi.

 

Viedo risinājumu izmantojam tikai tajos gadījumos, ja klients ir devis piekrišanu. Klients savu piekrišanu informācijas un piedāvājumu saņemšanai mums var dot jebkādā veidā, piem., Klientu centrā vai attālināti. Tāpat piekrišanu piedāvājumu saņemšanai ir iespēja jebkurā brīdī viegli atsaukt, neietekmējot apstrādi, kas veikta līdz atsaukumam. Atsaukuma gadījumā klientam ir iespēja jebkurā brīdī pārdomāt un atkal no jauna pieteikties. Piekrišana piedāvājumu saņemšanai ir pilnīgi brīva klienta izvēle, tās sniegšana vai nesniegšana neietekmē darījumu saistības, taču var samazināt priekšrocības, ko sniedz saziņas viedās iespējas. 

 

Viedais risinājums attiecas tikai uz Amigo sūtītajiem e-pastiem. Mums nekādā ziņā nav pieejama informācija par citu sūtītāju e-pastu saturu vai saņēmēja e-pastā citu esošo informāciju. 

 

Personas datu apstrādei veltām vislielāko rūpību. Plašāka informācija par personas datu jautājumiem pieejama mūsu privātuma politikā. 

Kā atteikties no brīdinājuma signāla, zvanot uz paaugstinātas maksas numuriem?

Ienāc kādā no Amigo klientu centriem un uzraksti iesniegumu. 

Parakstītu iesniegumu vari atsūtīt ieskenētā veidā uz e-pastu info@amigo.lv.

Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!